VÍTEJTE UVNITŘ 87 MILIÓNOVÉHO APARTMÁNU NA DOLNÍM MANHATTANU

VÍTEJTE UVNITŘ 87 MILIÓNOVÉHO APARTMÁNU NA DOLNÍM MANHATTANU 1

Nahlédněte do jedné ze tří nejluxusnějších nemovitosti nacházející se na dolním Manhattanu. Konkrétně tato nejdražší z nich, je v hodnotě 87.000.000 EUR po přepočtu a svému budoucímu majiteli nabízí majestátní obytnou plochu o rozloze 1450 m2.

V roce 2011 koupil ruský miliardář Dmitrij Rybolovlev podobný, ale o něco menší byt, za který zaplatil astronomických 62.500.000 EUR. Provize, z takového prodeje musela být skutečně přitažlivá, vždyť se zatím jedná o nejdražší nemovitost koupenou ve zmíněné oblasti. Ale vraťme se zpět k našemu bytu.

Mezonet se nachází v 39. a 40. podlaží hotelu Ritz Carlton na 10. West Street v Battery Park City, v jedné z nejprestižnějších lokalit. Rezidence se může pochlubit nádherným výhledem na řeku Hudson, Sochu svobody a Guvernérů ostrov. Výhled z ložnice je prostě okouzlující.

Bydlet v New Yorku a nemít terasu, je jako být v Římě a nenavštívit Koloseum. Tento byt terasu má, její „skromný“ rozměr 185 m2 svádí opravdu k čemukoli, letní grilování, opalování nebo nekonečné mejdany do časných ranních hodin. Výběr je jen a jen na vás. Tím, že se byt nachází v hotelu, k dispozici je vám nepřetržitá hotelová služba a každodenní úklid.

Je třeba uznat, že cena za tento penthouse není nejmenší, ale mrazivé zimní večery v této vaně vás přinutí k nějaké malicherné peníze zapomenout.