Vítězný oblouk + Plavba po Seině + audioprůvodce

Vítězný oblouk + Plavba po Seině + audioprůvodce 1

Paříž je město, kde se snoubí historie a moderní architektura, kde se prolíná romantická atmosféra s dynamickým rytmem velkoměsta. Jednou z ikonických lokalit, která tuto propojenost dokonale vystihuje, je Vítězný oblouk. Napoleonův monument je majestátní poctou jeho Grande Armée a návštěvníci zde mají jedinečnou příležitost obdivovat tento historický monument zblízka. Rezervací vstupenky dostaneš přístup jak do vnitřní části oblouku, tak i na jeho střechu. Vychutnej si nádherný výhled na město z výšky a pokochej se panoramatickým výhledem na Paříž. Běžná hodnota vstupenky na Vítězný oblouk se pohybuje okolo 320 Kč.

Vstupenky na tuto kombinovanou nabídku k zakoupení online:

 

Pokud máš rád romantické procházky, určitě bys neměl vynechat plavbu po Seině s Bateaux Mouches. Tato vyhlídková plavba trvá zhruba 1 hodinu a 10 minut a je doprovázena audio komentářem, který je k dispozici v 8 jazycích, včetně češtiny. Během plavby propluješ kolem nejznámějších pařížských památek, které budou vypadat ještě impozantněji z úrovně řeky. K dispozici je také mapka trasy ve 25 jazycích, kterou si můžeš vyzvednout před nástupem na loď. Běžná hodnota vstupenky na plavbu po Seině je 369 Kč.

Celý proces rezervace je velmi snadný a pohodlný. Vybereš si datum návštěvy a počet potřebných lístků. Následuje bezpečná platba prostřednictvím rezervačního systému Tiqets. Po dokončení platby obdržíš vstupenky e-mailem. Stačí postupovat podle pokynů a můžeš se těšit na nezapomenutelný zážitek.

Vítězný oblouk je otevřený každý den, včetně víkendů, v čase od 10:00 do 22:30, v pátek a sobotu od 11:00 do 22:30. Vstupenka na Vítězný oblouk je tzv. vstupenkou na den otevřených dveří, kterou můžeš využít kdykoli během otevírací doby v den, který si vybereš.

Tato kombinovaná nabídka ti přináší jedinečnou příležitost poznat Paříž z více perspektiv – jak z výšky Vítězného oblouku, tak z paluby lodi plující po Seině. A to vše za výhodnou cenu a s komfortem audioprůvodce.