TONY TOUTOUNI: “TĚŽKÝ” ŽIVOT MILIONÁŘE, PLNÝ OBNAŽENÝCH ŽEN, PENĚZ A LUXUSU

TONY TOUTOUNI: “TĚŽKÝ” ŽIVOT MILIONÁŘE, PLNÝ OBNAŽENÝCH ŽEN, PENĚZ A LUXUSU 1

O životním stylu tohoto milionáře sní snad každý chlap. Obnažené ženy v sexy pózách, plné kapsy peněz a megaluxusnÍ auta. Takový je „těžký“ život milionáře Tonyho Toutouniho. Kdo je tento bohatý Cassanova?

Sociální síť Instagram poskytuje ideální prostředí pro všechny, kteří touží po obdivu a jistým způsobem i závisti. Uživatelé tam zveřejňují fotografie ze svého soukromí, čímž se snaží světu více otevřít a získat si přízeň široké veřejnosti. Nedávno jsme vám představili nechutně bohatého Dana Bilzeriana, jehož život se točí kolem nahých žen, zbraní, kopy peněz a luxusního majetku. Dnes jsme si posvítili na jeho velmi dobrého kamaráda Tonyho Toutouniho. Protože jsou přátelé, není divu, že vedou téměř identický život, který s hrdostí mapují na sociální síti.

Čím je tento prachatým chlapík takový zajímavý? Když měl teprve devatenáct let, zázračně zbohatl při koupi nočního baru. Začalo se mu dařit natolik, že postupně investoval do dalších různých podniků a autobazarů. Jeho finanční aktivity ho zajistily natolik, že dnes si žije jako král. Svůj život si užívá plnými doušky a jeho ženský harém mu doslova zobe z ruky. Při každé příležitosti je obklopen obnaženými zlatokopky, které jsou pro peníze ochotné udělat skutečně cokoli.

Tonyho postelí prošlo již mnoho žen a díky svým penězům o ně nikdy neměl nouzi. Protože se na Instagram rád pyšní svým bujarým životním stylem, jeho profil si vysloužil mnoho kritických reakcí. Věřící mu vzkázali, aby se léčil a feministky ho nenávidí. Není se čemu divit. Tento americký Cassanova používá ženy pro své potěšení a zábavu. A protože se rád baví, pohled na jeho prohýřené život dopřeje i ostatním. Tak co páni, brali byste takový život?