VLAK Z DÍLNY JAPONCŮ JE KOMBINACÍ LUXUSU A DOKONALOSTI

VLAK Z DÍLNY JAPONCŮ JE KOMBINACÍ LUXUSU A DOKONALOSTI 1

Japonsko představili rychlovlak Train Suite Shiki-Shima. Ten by mohl klidně konkurovat i nejluxusnějším hotelem po celém světě! Cestujícím nabízí nejen soukromé dvoupodlažní apartmány, které jsou dokonale pohodlné, ale také gurmánskou restauraci s opravdu pohádkovým výhledem!

Tento pondělí se mohli pasažéři převézt poprvé. Sestává z deseti vagónů a cestovat ním může jen 34 lidí. V pěti vagónech jsou situovány pokoje s rozkládacími pohovkami a sprchovým koutem. Pokud si náhodou chcete dopřát luxus v pravém smyslu, k dispozici jsou pro vás vagóny deluxe s dvoupodlažními apartmány. V nich se nacházejí ložnice, obývací pokoje s krbem a koupelnou včetně luxusní vany!

Futuristický výhled ze speciálního vagónu nabízí nezapomenutelný panoramatický zážitek z jízdy na okolní krajinu, dokonce se šampaňským v poháru! Cestující láká i gurmánská restaurace od držitele Michelinova hvězdy Katsuhiro Nakamura.

Ceny pro cestující se pohybují v přepočtu v rozmezí od 2600 € do 9100 €. Výlet může řvát dva nebo čtyři dny. Maximální rychlost vlaku je 110 kilometrů za hodinu a postupně během různých ročních období a do různých částí země.