Prohlídka Alcazaru a nejzajímavějších míst Sevilly

Prohlídka Alcazaru a nejzajímavějších míst Sevilly 1

Představte si, že se procházíte uličkami starobylé Sevilly, města, jehož bohatá historie je zachycena v každém kamenu, každé mozaice a každém nádechu teplého jihošpanělského vzduchu. TTP Cultural Experiences S.L, poskytovatel kulturních zážitků, Vám přináší jedinečnou příležitost stát se součástí tohoto magického příběhu. Vaše cesta za poznáním Sevilly začíná vstupenkou na „Prohlídka Alcazaru a nejzajímavějších míst Sevilly“, která slibuje odhalit slavnou minulost tohoto města a jeho největší poklady.

Vstupenky na prohlídku Alcazaru a nejzajímavějších míst Sevilly k zakoupení bezstarostně online:

 

Návštěvníky, kteří se rozhodnou pro toto dobrodružství, čeká cesta plná ohromujících zážitků. Alcázar, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, je mistrovským dílem architektury, kde se prolínají vlivy islámského umění, gotiky a renesance. Přímo v srdci Sevilly se tyčí tento velkolepý palác, jehož zdi a zahrady vyprávějí příběhy králů a královen, umělců a cestovatelů.

TTP Cultural Experiences S.L, který má registrovanou adresu na C/Arago 131 2-2, 08015, Barcelona, ES, Vám nabízí možnost prožít tuto historii na vlastní kůži. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoci, neváhejte kontaktovat centrum pomoci Tiqets, které funguje jako kontaktní místo jménem poskytovatele aktivity.

Prohlídka začíná v 10:00 a je navržena pro malé skupiny s maximální velikostí 12 osob, což zajišťuje osobní přístup a detailní poznávání. Máte možnost vybrat si živého průvodce, který Vám bude k dispozici v angličtině, japonštině nebo čínštině, a to po celou dobu trvání prohlídky, která je stanovena na 3 hodiny. Navíc, díky okamžitému doručení vstupenky a možnosti přijímat vstupenky přímo ve Vašem mobilu, je přístup na prohlídku snadný a bezproblémový.

V rámci této prohlídky budete mít možnost strávit 2 hodiny procházením ulic Sevilly, kde se dozvíte o její fascinující historii a uvidíte některé z jejích nejvýznamnějších památek. Zrychlený vstup do Alcázaru Vám umožní obejít dlouhé fronty a rovnou se ponořit do průzkumu tohoto kouzelného místa. Nicméně, mějte na paměti, že vstup do sevillské katedrály a vyzvednutí a odvoz z hotelu nejsou zahrnuty v ceně.

Místo setkání pro tuto prohlídku je na adrese Av. de María Luisa, 41013, Sevilla. Když přijedete, vyhledejte průvodce s cedulí s logem The Touring Pandas. Při začátku prohlídky jednoduše ukažte průvodci vstupenku uloženou ve Vašem chytrém telefonu. A když se Vaše dobrodružství chýlí ke konci, prohlídka Vás zavede až k vrcholu – do královského Alcázaru v Seville, umístěného na náměstí Plaza del Triunfo, s/n.

V případě, že byste potřebovali zrušit nebo přesunout Vaši návštěvu, máte možnost tak učinit do 48 hodin před plánovaným termínem. Tento unikátní zážitek z pohodlí Vašeho domova zajišťuje, že budete připraveni prozkoumat to nejlepší, co Sevilla může nabídnout, bez jakýchkoli starostí.