Vstupenky na Vienna Prater: Zábavní park Wurstelprater City Exploration Game

Vstupenky na Vienna Prater: Zábavní park Wurstelprater City Exploration Game 1

Představte si, že máte možnost prozkoumat jedno z nejživějších míst ve Vídni, kde se historie snoubí s moderními zábavními prvky, a to vše skrze jedinečnou hru. Toto dobrodružství začíná v okamžiku, kdy si pořídíte vstupenky na speciální zážitek, známý jako Vienna Prater: Zábavní park Wurstelprater City Exploration Game. Tyto vstupenky vám otevřou dveře do světa zábavy, který je jako stvořený pro průzkumníky městského prostředí s touhou po dobrodružství.

Na co se můžete těšit ve vídeňském Prateru?

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí

Karta Vienna Pass – vám ušetří nejvíce času a peněz

Wurstelprater, známý jednoduše jako Prater, není jen obyčejný zábavní park. Svou historií sahá až do 18. století, kdy bylo toto místo poprvé otevřeno pro veřejnost. Od té doby se rozrostlo do rozlehlého areálu, který kombinuje klasické atrakce s moderními adrenalinovými zážitky. Zde se můžete těšit na širokou paletu aktivit – od romantických jízd na starém ruském kole, přes moderní horské dráhy, až po virtuální realitu a tematické stánky s hrami.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Pokyny

  • Stáhněte si aplikaci Questo (k dispozici v App Store a Google Play) pomocí tohoto odkazu
  • Vytvořit účet pomocí stejného e-mailu, který jste použili při nákupu
  • Otevřete aplikaci Questo a postupujte podle pokynů k odemknutí hry• Vydejte se k výchozímu bodu a užijte si městskou hru

Vstupenky na tuto speciální hru vás zavedou na cestu, která je interaktivním průzkumem Prateru. Nejedná se jen o pasivní procházení a kochání se atrakcemi. Ve hře jste vy a vaši spoluhráči vyzváni k plnění různých úkolů a hádanek, které vás provedou nejen fyzickým prostorem parku, ale také jeho bohatou historií a zajímavostmi, na které byste při obyčejné návštěvě možná nepřišli.

Tato hra je navržena tak, aby stimulovala jak vaši fyzickou, tak mentální aktivitu. Kromě procházení rozsáhlým areálem Prateru a objevování jeho skrytých koutů se také zapojíte do řešení úkolů, které testují vaše logické myšlení, pozornost k detailům a týmovou spolupráci. Díky této interaktivní složce se zážitek stává o mnoho bohatším a památnějším, než kdybyste park jen prostě navštívili.

Jaká je návštěvnost zábavního parku Prater?

Nákupem vstupenek na Vienna Prater: Zábavní park Wurstelprater City Exploration Game tedy neinvestujete jen do jednodenní zábavy. Kupujete si klíč k nezapomenutelnému dobrodružství, které vám umožní prožít Prater na úplně nové úrovni. Ať už jste rodina s dětmi hledající netradiční způsob, jak strávit volný den, skupina přátel v touze po nevšedním zážitku, nebo turista, který se snaží poznat Vídeň z jiné perspektivy, tento zážitek je určen právě vám.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více