Japonské krásky se mění na příšery

Japonské krásky se mění na příšery 1

Exotika, dobrodružství a krása, to vše reprezentuje pro muže radodajná Asiatka. Ne všechny jsou však určeny k poznávání výjimečných chutí. Některé se s cílem vypadat lépe mění dobrovolně na příšery. Ty byste rozhodně nechtěli mít v posteli a vlastně nikde.

 
1802370-img-krasa-zkraslovaci-pomucky-japonsko

Šokující omlazovač
Japonští vynálezci připravili pro ženy bojující s věkem skvělého pomocníka. Vkládá se do pusy a trochu se s ním cvičí. Nejde o penis, přestože má možná podobné účinky. Řeč je o gumovém návleku na rty, díky kterému napínají speciálně svaly, což má účinkovat jako posilování obličejových svalů.

 
1802386_krasa-zkraslovaci-pomucky-japonsko

Není zcela jisté, jak tento stroj funguje, ale vidět ženu, která se na pár minut denně promění na umělou panenku, je takové japonské. Existuje i alternativa, v podobě umělé květiny, která Japonkám vyrůstá z pusy a napíná jejich mimické svaly. Je to však princip, jakoby dělali dobrou dýmku. Kdoví proč netrénují raději přirozeně?

 
2354133

Strojek na nos
Ten na zuby známe i v našich končinách a také to není nejlepší pohled. Japonci jsou vždy o krok vpřed, co se technických vychytávek týká. Díky speciální násadky na nos si ženy chtějí vymodelovat dokonalý a pevný čumáček. Tento zázrak dokonce vibruje. Jde o levnější verzi plastické operace. Jeho spolehlivost je zřejmě přímo úměrná ceně.

 
eye-slack-haruka-eye-sag-skin-beauty-muscle-device-1

Nástavec na sexy pohled
Rozdíl mezi sexy a tupým pohledem je jasný na první pohled. Sexy zvednuté víčka údajně nespadnou díky pravidelnému zvedání a tréninku ve speciálním přístroji. Ženy při této proceduře leží, nemohou očima ani příliš hýbat, ale věří tomu, že budou více sexy. Samozřejmě až poté, co odloží přístroj.

Pro zdraví oka věru nic dobrého. K sexy pohledu se samozřejmě nehodí vrásky. Proto jsou nasnadě další brýle, které pomocí elektrických stimulací mají pleť vyhladit. Šílenství, které vám pomalu vytřese zuby z dásní.

 
beauty-voice-trainer-2

Hlasový měnič
Stačí pět minut denně … I vám to něco říká? Klasická teleshoppingová hláška téměř na všechno. V Japonsku ale stačí už jen pět minut denně a můžete mít hlas jako andílek. Díky tréninku se speciálním zařízením. Věřili byste tomu? Tajemství japonského projevu je odhaleno. Stačí jim pět minut denně.

 
2354131

Maska na zdokonalení úsměvu
Vypadáte chvíli jako Hannibal výměnou za úsměv dokonalé ženy. Ženy se dají přemluvit zdá se na vše, aby vypadali dobře. Úsměv sbližuje, jen ať si nezapomenou sundat masku.