Vybrali jsme ty nejlepší dárky ke dni otců

Vybrali jsme ty nejlepší dárky ke dni otců 1

Třetí neděle v měsíci červnu je již po několik let dnem kdy vzdáváme úctu mužům činu, jediným hrdinům, kteří neumějí létat. Svátek, Den otců je stále více uznávaný i v naší zemi a každým rokem si získává čestné místo mezi ostatními podobnými svátky.

Muž v roli otce zastupuje spolu s matkou nejdůležitější bytost v životě dítěte, tvoří pevný základ pro rozvoj osobnosti. Je jeho vzorem, oporou a mentorem… Mluvíme o chlapech, kteří nečekají na Vánoce, narozeniny, svátek… Nepotrpí si na překvapení, pokud se jim něco zalíbí, koupí si to… Je velmi těžké, je něčím překvapit. Proto jsme vybrali tyto nápadité dárky, které je jistě potěší a dokáží je začlenit do svého života.

Natahovač automatických hodinek s LCD displejem značky Modalo. Masivní dřevo v barvě Makassar a čalouněním béžové syntentické kůže. Cena 190 € v síti WATCH DE LUXE.

Ocelové manžetové knoflíky s logem značky Montblanc. Cena 290 € v síti WATCH DE LUXE.

Dárkový poukaz na stříhání a úpravy brady v pánském holičství MMG FREEDOM BARBERS & SHOP.

Stylový humidor s černým, lakovaným povrchem, který je na vnější straně víka ozdobený efektním obrazem hnědého tabákového listu, 176 € na stránce humidor.sk.

Dárkový poukaz na nákup v butiku pro gentlemany TAILOR MADE v obchodním centru Polus. Bespoke obleky, košile, boty a doplňky.

Kuličkové pero luxusní značky Montblanc Cruise Blue. V síti WATCH DE LUXE, 185 €.

Luxusní automatické hodinky TAG Heuer Carrera ve speciální edici. V TAG Heuer Boutique v Bratislavě, 3 100 €.