Dostal družici na kometu, feministky ho napadli kvůli košili

Dostal družici na kometu, feministky ho napadli kvůli košili 1

Znáte Matta Taylora? Pokud si toto jméno zadáte do internetového vyhledávače, nejprve se vám zobrazí odkazy na fotbalisty, zpěváků či dokonce američtí moderátoři počasí. My ale máme na mysli Matta Taylora, vědce. Toho vědce, který světu oznámil úspěšné splnění mise družice Rosetta, která jako první lidský objekt přistála na kometě. Bohužel se tento sympatický chlapík stal po svém vystoupení terčem útoku feministek.

Proč?

Matt patří k typickým představitelem vědců: celé dny je zahloubaný ve výpočtech a ve volném čase mimo odborné literatury čte i komiksy, přesně jako postavy ze seriálu Teorie velkého třesku. A právě kvůli zálibě v komiksech se Matt stal terčem radikálních feministek.

Ve svém vystoupení před kamerami měl totiž oblečenou košili s kreslenými, spoře oděnými ženami, kterou mu darovala kamarádka (žena). Feministky jej okamžitě označili za sexistu, který jen přispívá k tomu, že ženy nemají zájem o práci v oblasti technických věd.

10676417_483084858498036_7176603993975048963_n

Vidíte tu logiku?

My ne. Pokud někdo ztratí zájem o práci ve svém oboru, který dlouhá léta studoval a zkoumal, jen kvůli košili, měl by zvážit ústavní léčbu. A je jedno, zda jde o muže nebo ženu.

Jedna z dotčených žen dokonce řekla: „Je mi jedno, že díky němu přistála družice na kometě, neboť má sexistickou košili.“ Tomu se říká správný hodnotový žebříček. Nejhorší na celé této hloupé aféře je to, že Matt se za své oblečení omluvil, a pravděpodobně ani nechápal, co udělal špatně.

Na videu bylo vidět, že je opravdu rozrušený a hlavně nešťastný. Nešťastný z toho, že takové množství lidí se raději zaměřilo na jeho košili (která nám mimochodem přijde dříve vtipná), než na úspěšný výsledek jeho dlouholeté práce, která posunula lidstvo vpřed.

A možná byl prostě smutný z toho, že na světě existuje tolik pitomců.