Vydělávají miliony díky videím. Zkusíte je napodobit?

Vydělávají miliony díky videím. Zkusíte je napodobit? 1

Dobře vydělávat a přitom dělat něco, co člověka baví, je snem asi každého člověka. Jen málokdo ale má takové štěstí a většina lidí chodí do práce jen proto, aby nemuseli bydlet na ulici a hladovět. Ti následující ale mezi ně rozhodně nepatří.

 
tumblr_mimsrncEhL1qzikspo1_1280

Sní cokoliv
Mámy se většinou stěžují, že jejich děti nechtějí jíst. Tento chlapík s tím očividně ale neměl problém ani v útlém věku. Vystupuje pod přezdívkou Shoenice22 a má talent na výživu, v podstatě sní cokoliv. Jeho videa, na kterých sní například diabolky, celý obsah láhve balzamikového octa či tubu silikonu, odebírá téměř 450 tisíc lidí. Svůj výdělek prozradit nechce, měsíčně však podle odhadů inkasuje přibližně deset tisíc dolarů.

 
maxresdefault (4)

Jen si hraje
Za to, že dělá v podstatě totéž, co ostatní děti, inkasuje ročně více než milion dolarů. Řeč je o osmiletém Evanu, kterému internetový kanál s názvem EvanTubeHD založil jeho otec. Malý chlapec na něm hodnotí hračky pro děti.

 
maxresdefault (1)

Hvězda bez tváře
Její pravé jméno nikdo nezná. Jisté je jen to, že na internetu vystupuje pod přezdívkou DisneyCollectorBR a ročně vydělá jen díky videím asi 20 milionů dolarů. To vše díky tomu, že rozbaluje hračky, které se vztahují k filmům z produkce Walta Disneyho.

 
2347669

Vydělává nakupováním
Praktikováním oblíbené ženské činnosti vydělává 18letá Bethany miliony dolarů ročně. Má pět milionů odběratelů a její mírně šílené videa jsou mimořádně populární.

 
maxresdefault (3)

Virtuální fotbalista
O muži s přezdívkou KSIOlajidebt jste asi neslyšeli. Má 21 let, devět milionů odběratelů a hraje FIFU (pro neznalé, jde o počítačový simulátor fotbalu). Kolik vydělává prozradit nechce, odhadem je to minimálně 25 milionů dolarů ročně.

 
maxresdefault (2)

Moderní pohádka
Joseph Garrett s přezdívkou Stampylonghead se jednoho dne rozhodl, že dá v práci výpověď. Začal se živit tím, na internet nahrává videa ze hry Minecraft. Více než pět milionů odběratelů mu ročně vydělá kolem sedmi milionů dolarů.

 
Jamal_Edwards_on1_culture

Amatérský filmař
O splněném teenagerském snu může mluvit Jamal Edwards, také známý pod přezdívkou SBTV. Natáčí videa, které sledují miliony lidí a za rok vydělá astronomických 12 milionů dolarů.

 
a-grab-from-the-youtube-video-charlie-bit-my-finger-pic-youtube-957106110

Sto tisíc za jedno video
Jedním z nejsledovanějších videí všech dob je to s názvem Charlie Bit My Finger. Má více než 800 milionů zhlédnutí a rodičům Charlieho a Harryho vydělalo zatím sto tisíc eur.