Vymění Mark Zuckerberg svůj Golf GTI za hyper auto Pagani Huayra?

Vymění Mark Zuckerberg svůj Golf GTI za hyper auto Pagani Huayra? 1

Podle nejnovějších informací se Mark Zukerberg chystá koupit Pagani Huayra! Říká se, že už složil za tento skvost zálohu a tak je pouze kousek od toho, aby vlastnil toto Italské hyper auto. Oproti autům, ve kterých Mark Zukerberg jezdil dosud (Golf GTI, Acura TSX a dokonce i Honda Fit) by to byl obrovský krok vpřed!

40 procent celé výroby Pagani Huayra míří k zákazníkům v USA, pokud by to byla pravda, tak by se Mark zařadil mezi vlastníky jako Lewis Hamilton, Wyclef Jean a David Heinemeier Hansson.

Pagani Huayra pohání dvanáct válcový biturbo motor, který pochází z AMG. Výkon 720hp a 1000 Nm maximálního točivého momentu, dodává autu ve spojení se speciálním výfukovým potrubím obrovskou dávku sebevědomí. Nejvíce však překvapí design interiéru, který připomíná spíše prototyp vesmírné lodi, která se nikdy nedostala do výroby pro její výstřednost. Přestože Pagani vyrábí v současné době vozy rychleji než kdykoliv předtím, neočekáváme, že Mark bude ve svém novém autě sedět dříve než za 4 měsíce, což je aktuální doba dodání tohoto výjimečného kusu.