Výprava do průsmyku Leonardo da Vinci Loire

Výprava do průsmyku Leonardo da Vinci Loire 1

Objemný a podrobný průzkum spojení Leonarda da Vinciho s francouzskou krajinou je právě na dosah ruky. „Průsmyk Leonardo da Vinci Loire“ je vysoce výhodnou kartou, která umožňuje nahlédnout do posledního domova jednoho z největších umělců všech dob. Kromě toho se vliv Da Vinciho rozvíjí ve třech majestátních hradech a zámcích, které jsou součástí tohoto zážitku.

Vstupné online k zakoupení:

 

Prvním z nich je Château du Clos Lucé, poslední dům, kde Da Vinci žil. Jde o místní dominantu, kde můžete prohlédnout galerie věnované malířství a architektuře Da Vinciho, stejně jako dočasné výstavy, které mohou být k dispozici. Kromě toho, návštěvníci se mohou těšit na malebné zahrady kolem hradu a pohodlný vstup bez nutnosti čekání ve frontách.

Druhou zastávkou je královská renesanční rezidence Château d ‚Amboise. Místo, kde Da Vinci strávil poslední roky svého života, je také domovem jeho hrobky. Tento zámek, stejně jako jeho kaple, je možné navštívit bez čekání ve frontě. Dalším bonusem v rámci tohoto průsmyku je zařízení HistoPad, které umožňuje 3D rekonstrukci minulosti pro hlubší pochopení historie.

Posledním, ale rozhodně ne méně důležitým, je zámek Chambord, architektonický triumf, který je plný francouzské historie a elegance. Vstup do zámku a do jeho nádherných francouzských zahrad je zahrnut v ceně průsmyku, stejně jako přístup do jakýchkoliv dočasných expozic, které mohou být k dispozici.

Návštěva těchto tří míst je jednoduchá. Průsmyk Leonardo da Vinci Loire umožňuje vybrat si data návštěvy, která vám nejlépe vyhovují. Po dokončení bezpečné platby prostřednictvím snadno ovladatelného rezervačního systému Tiqets obdržíte vstupenky e-mailem. Postupujte podle pokynů a těšte se na objevování historie a kultury vlastním tempem.

Leonardo Da Vinci byl jedním z nejvýznamnějších renesančních umělců, ale jeho vliv přesahoval hranice umění. Můžete sledovat jeho stopu v krajině Loiry a prohloubit své pochopení jeho díla a odkazu. Tato cesta nabízí nejen pohled do minulosti, ale také fascinující zážitek z návštěvy některých z nejkrásnějších míst ve Francii.