Proč mají ženy tolik rády svíčky…

Proč mají ženy tolik rády svíčky... 1

Určitě jste už slyšeli, že svíčky jsou základem romantiky. Minimálně pro ženy. Jenže o něžném pohlaví je známo, že ne, často znamená ano a jejich sexuální představy mají daleko od preferovaných něžností.Znásilnění, mírně sado – maso, otrocké hry, no a svíčky.

Pod ně skryli snad všechno, co se dalo a válejí to na romantiku. Dnes jsme ale zasunuli sondu do žen a vytáhli z nich skutečnou pravdu, proč jejich fascinuje svět svíček. Pro každý případ jako dokonalý chlap byste měli mít vždy jednu po ruce.

Vůně
Ženy jsou vysazeny na vůně. Jsou pro ně čistým afrodiziakem.Vůně je vzrušuje mnohem víc než muže. Proto svíčky využívají i na to, aby se samy nabudilo na večerní hry. Zejména pokud partner až tak příjemně nevoní.

Světlo plamene
Ženy mají odvěký pocit studu jakoby vetkaný pod kůží. Proto raději zhasnou lampu a rozsvítí světlo svíčky. To dává světlo a milosrdně zahaluje tělesné nedokonalosti. Pokud s vámi sexuje jen při světle svíček, někdy si na ni dobře posviťte. Nebo raději ne.
1058572_relaxace-zena-vana-svicky-okvetni-listky-koupel

Bolest
Kapání horkého vosku je nejoblíbenější, nejčastější a nejlevnější technika v rámci sado – maso her. Dokonce je povinnou jízdou. Proto pokud žena zapálí svíčku, blíží se s ní k vám a v očích má plamen jasnější než na knotu, víte, že to bude bolet. Ale příjemně.

Náhradní vibrátor
Sex se svíčkou je velmi častou ukázkou sebeukájení žen v porno průmyslu. Není to právě nejhygieničtější a proto si sem tam na svíčku natáhnou i kondom. Vosk má totiž dokonalou vlastnost. Po pár tazích ve vagíně se stane poddajným a tak konzistencí připomíná mužský penis. Navíc velmi rychle kopíruje vagínu. A ony si to užívají.

Romantika
Abychom nebyli velmi nespravedliví, mnoho žen miluje svíčky i kvůli filmům, romantickým představám být ve vaně s pěnou, mužem snů a kolem rozestavěné svíčky. Mají je rády i proto, že jsou přirozeným doplňkem něžných chvil stejně jako sladký polibek. Jak jsme si ukázali, je to jen jedna podoba. Pro mnohé dokonce na posledním místě,  ale vyplatí se mít vždycky nějakou svíci v záloze. Pro každý případ.