Vyzkoušejte naši online vstupenku a jezděte po Segway kolem Dunajského kanálu

Vyzkoušejte naši online vstupenku a jezděte po Segway kolem Dunajského kanálu 1

V dnešní době, kdy technologie nabízí nevídané možnosti, přicházíme s jedinečnou nabídkou pro všechny, kdo hledají netradiční způsob, jak prozkoumat krásy města. Naše společnost představuje inovativní službu, která umožňuje zájemcům objevovat okolí Dunajského kanálu zcela novým a originálním způsobem. Tato služba se zakládá na využití moderních segwayů, což jsou dvoukolová vozítka, která se ovládají nakláněním těla, a nabízí tak jedinečný zážitek z jízdy.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Pokyny

Před začátkem prohlídky ukaž svou vstupenku v mobilu na Danube Rhapsody Segway Tour na recepci v obchodě.

S cílem usnadnit přístup k této službě jsme vyvinuli speciální online platformu, prostřednictvím které si můžete snadno a rychle zakoupit vstupenky. Tento proces je navržen tak, aby byl co nejpohodlnější a nejefektivnější pro každého zájemce. Stačí jen několik kliknutí a vstupenka je vaše. Navíc celý systém je navržen s ohledem na maximální flexibilitu, což znamená, že si můžete vybrat datum a čas jízdy, který vám nejvíce vyhovuje.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

Po zakoupení vstupenky vás čeká nezapomenutelné dobrodružství. Segwaye, na kterých se budete pohybovat, jsou vysoce kvalitní a snadno ovladatelné vozítka, díky čemuž jsou vhodné pro úplné začátečníky i zkušené jezdce. Začátek trasy u Dunajského kanálu nabízí malebné výhledy, které se rozprostírají podél celého toku. Při jízdě kolem vody uvidíte nejen krásnou přírodu, ale také různé kulturní a historické památky, které přiléhají k břehům kanálu.

 

Při plánování této služby byl kladen velký důraz na bezpečnost všech účastníků. Před zahájením jízdy absolvuje každý účastník krátký instruktážní kurz, během kterého se seznámí s ovládáním segwaye a bezpečnostními pokyny. Kromě toho je každému účastníkovi poskytnuta veškerá potřebná bezpečnostní výbava, včetně helmy.

Prohlídka Vídně na Segwayi

Využití segwayů pro prohlídku Dunajského kanálu nabízí jedinečnou příležitost vidět město z nové perspektivy. Tato služba spojuje pohodlí moderních technologií s možností aktivního odpočinku a objevování skrytých klenotů města. Ať už hledáte způsob, jak strávit volný čas s přáteli, nebo hledáte originální zážitek na dovolené, naše online vstupenka na segwaye kolem Dunajského kanálu je ideální volbou.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více