ZandCell představuje první test na koronavirové antigeny na bázi slin na světě

ZandCell představuje první test na koronavirové antigeny na bázi slin na světě 1

Svět se stále snaží najít rychlý, levný a snadno použitelný test na koronaviry, který může nahradit testy PCR. Testy PCR jsou drahé a vyžadují speciální vybavení a vysoce kvalifikovaný personál a výsledky nejsou rychlé. Testy na protilátky jsou snadno použitelné a cenově dostupné, ale v počáteční fázi infekce nejsou příliš účinné.

Biotechnologická společnost ZandCell LLC propagující pokrok a terapeutické aplikace pokročilé medicíny uvádí na trh rychlou, spolehlivou a cenově dostupnou soupravu pro rychlé testování antigenu na bázi slin COVID-19.

Rychlý test antigenu ZandCell COVID-19 na bázi slin je nyní k dispozici ve velkém množství a může tak rychle a efektivně testovat pacienty na přítomnost infekčního viru a poskytnout okamžité výsledky během tří až deseti minut.

ZandCell představuje první test na koronavirové antigeny na bázi slin na světě 2

Specifikace :

  • Detekční limit: 4,3 virových částic na ml slin
  • Přesnost: 99,1%
  • Citlivost: 98,1%
  • Specificita: 100%

Tyto testy tak mohou používat vlády, nemocnice, domovy pro seniory, letiště, sportovní organizace a další. Dnes na trhu nic takového neexistuje a většina lidí sama zvládne plivnout pouze do trychtýře, což je jediná věc, kterou k tomu potřebujete uvedl, generální ředitel společnosti Bakter Medical Jaroslav Kalina.

Test je k dispozici pro profesionální uživatele na stránkách výhradního dodavatele www.baktermedical.cz.