PÁR TIPŮ JAK VYUŽÍT  DEŠTIVÉ POČASÍ A NEPODLEHNOUT  DEPRESII

PÁR TIPŮ JAK VYUŽÍT  DEŠTIVÉ POČASÍ A NEPODLEHNOUT  DEPRESII 1

Pokud nám již příroda nadělila takové dny, třeba je brát jako součást života a umět si je i přes počasí užít. Podle mě je velmi mnoho způsobů jak to využít a možná si nakonec budete takových dní přát i víc!

Nakupování

Něco pro dámy- samozřejmě první věc kam se schovat je Nákupní Centrum. Úžasný způsob jak si udělat radost a rozjasnit si den. Není nic lepšího než provětrat kreditky. Možností máme v dnešní době dost tak najít to nejbližší centrum a hurá na to.

Zábava s novou hračkou

Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na pány. I ti, i když se hodně krát tváří že jejich nakupování hrozně otravuje, se také rádi potěší nějakou novou věcí, nebo „hračkou“. Co tak se potěšit novinkou na trhu, kterou určitě využije každý zaneprázdněn podnikatel. Tou je tato malá kapesní tiskárnu.

Wellness

Něco pro páry. Ať už manželské nebo milenecké. Každopádně si to užijete oba. Wellness. Není nic lepšího než ležet v horkém bazénu a z okna sledovat jak venku prší. Potom si dát masáž a potichoučku relaxovat a nabírat sílu na další hektické dny.

Fitness, sport

Popřípadě pro ty akčnejších zde máme další možnost a tou je fitness, nebo jakýkoli indoorový sport. Na výběr je také nespočet možností a je pouze na každém si vybrat co má rád a co ho baví.

Kniha, vínko, postel … ..

A v neposlední řadě pro ty pohodlnějších, dobrá kniha nebo film, pohár vínka a velká postel!

Nevím jak vy, ale já takové dny miluji ☺