Zavítejte do Musea Nacional Thyssen-Bornemisza

Zavítejte do Musea Nacional Thyssen-Bornemisza 1

Museum Nacional Thyssen-Bornemisza, které se nachází v srdci Madridu, je domovem jedné z nejvýznamnějších uměleckých sbírek ve Španělsku. Nedávno tato instituce rozšířila svou již tak impozantní kolekci o stálou expozici děl známé umělkyně Isabely Quintanilly. Tato sbírka představuje významný přínos pro muzeum a nabízí ojedinělý pohled na tvorbu této významné malířky.

Poznejte krásu neuvěřitelného umění v impozantním muzeu Thyssen-Bornemisza!

 

Rezervujte si výhodnou vstupenku – do Musea Nacional Thyssen-Bornemisza na stálou sbírku Isabely Quintanilly, bez čekání ve frontě,kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

 

Isabela Quintanilla, uznávaná pro své detailní a realistické krajiny, se ve své práci zaměřuje především na zachycení světla a atmosféry, které dokáže zprostředkovat prostřednictvím svých pláten neobyčejně plasticky. Její díla jsou známá tím, že divákovi umožňují téměř fyzicky vstoupit do malovaných scén a pocítit tak intenzitu a emocionalitu okamžiku zachyceného na plátně.

Expozice v Museu Nacional Thyssen-Bornemisza pečlivě kurátorem vybrané soubory Quintanilliny práce představuje široké spektrum jejích děl od raných skic až po pozdější velká plátna. Návštěvníci tak mají možnost sledovat vývoj jejího umění a technik, které používala pro dosažení svého charakteristického stylu. Kromě obrazů je v expozici zahrnuta také řada osobních předmětů, které poskytují hlubší vhled do umělkynina života a práce.

Celkově sbírka umění Isabely Quintanilly v Museu Nacional Thyssen-Bornemisza představuje nejen estetický zážitek, ale také edukativní cestu uměním. Pro milovníky umění a historie nabízí tato expozice jedinečnou příležitost prohloubit své porozumění nejen Quintanillinině dílu, ale i širším kontextům a vlivům, které formovaly její tvorbu.

Vylepši si zážitek

Co můžeš podniknout v Madridu? Podívej se na další doporučené zážitky.