Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Nízkých Tatrách v hotelu Liptov

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Nízkých Tatrách v hotelu Liptov 1

Chystáte se letos na dovolenou někde poblíž? Jestliže hledáte domácí atmosféru, určitě je zajímavou alternativou Slovensko. Konkrétně máme na mysli Nízké Tatry, kde zažijete nevšední ubytování v hotelu Liptov. Kromě toho můžete obdivovat okolní krajinu, která skýtá mnoho možností pro výlety do okolí za dobrodružstvím. Nechte se učarovat stylovým ubytováním i nádhernou panenskou přírodou.

Moderní a stylové chatky v přírodě

Velmi zajímavým hotelem v oblasti Liptova je hotel Björnson, známý jako Björnsonka. Jde o jeden z nejznámějších tatranských hotelů, který už ale také prošel nedávno rekonstrukcí. V rámci toho vznikly i nové ubytovací kapacity, které přinášejí opravdu stylové a nevšední ubytování, které se nachází doslova uprostřed lesa. Jedná se o unikátní apartmány Liptov, projekt chatek TREE HOUSES v rámci komplexu hotelu. Zároveň je slovo chatky poněkud nadnesené, protože se jedná doslova o luxusní moderní apartmány, které vás okouzlí už na první pohled. Dokonale přitom zapadají do okolní krajiny. Byly vystavěny nedávno a přesně v duchu moderní architektury, kde se snoubí přírodní materiály v podobě dřeva a také velké prosklené plochy. Ubytování v těchto chatkách vám nabídne:

  • Dokonalou relaxaci daleko od veškerého ruchu
  • Pocit splynutí s okolní přírodou

Jelikož celý projekt byl vybudován s důrazem na maximální šetrnost přírodě, kdy byly zachovány také okolní stromy, dokonale zde zrelaxujete od ruchu velkoměsta a doslova vás pohltí klid tohoto místa. Chatky našly svou inspiraci v severské architektuře Skandinávie, kde je příroda vždy na prvním místě.

Široké možnosti ubytování

Hotel vám nabídne ale i další možnosti ubytování. Můžete se ubytovat ve Ville, v Hostelu, ale také je zde samotný horský hotel Liptov a jeho hlavní chata. Celková ubytovací kapacita je 216 lůžek. Celý hotel nabízí moderní služby na vysoké úrovni, můžete využít venkovní wellness, které je samo o sobě zážitkem.

Zdroj obrázku: Peter Hanzes / Shutterstock.com