ZNAMENÍ, ŽE NENÍ PŘIPRAVEN BÝT OTCEM

ZNAMENÍ, ŽE NENÍ PŘIPRAVEN BÝT OTCEM 1

Ne všichni jsou schopni identifikovat, kdy je čas se ponořit do rodičovství. Jediné, co musíte udělat, je podívat se na fakta a nepopírat pravdu. Přinášíme vám znamení, která byste neměli ignorovat, protože říkají, že není připraven se stát otcem.

Potkali jste muže svých snů. Jste připravena udělat jednu z nejdůležitějších rozhodnutí v svém životě – chcete dítě.

V tomto okamžiku je vaše hlava pravděpodobně přeplněná otázkami. Je to ten pravý? Jsme připraveni založit rodinu? Budeme mít dostatečné finanční zajištění? To jsou sice závažné otázky … Ale je tu ještě jedna otázka, kterou je třeba vzít v úvahu při rozhodování, zda jste připraveni přijmout tento velmi závažný další krok ve vašem vztahu: je on připravený být otcem? Mnozí lidé říkají, že jsou připraveni, i když ve skutečnosti to tak není, o čemž svědčí jejich chování po narození dítěte.

Má pozornost jiných žen

Je to nejvýrazněji znamení, ale často přehlíženy. Už vás podvedl? Má na Facebooku mnoho žen, které neznáte a flirtuje s nimi? Jsou v jeho telefonu textové zprávy od jiných žen? Jedna z nejhorších chyb, které může žena udělat, je mít dítě, aby se pokusila si udržet muže. Nedělejte to. Pokud tak učiníte, vybudujete si jen sama pro sebe zármutek a bolest.

Je sobecký

Projděte si v mysli celý minulý týden. Upřednostňuje v každodenních situacích váš partner vás, ostatních nebo sám sebe? Pokud má tendenci soustředit se na jeho potřeby je to špatné znamení. Hlavou rodiny není jen někdo, kdo má na starosti rozdávání rozkazů a předá vinu na někoho jiného. Skutečný vůdce je ten, kdo se domnívá, že každá volba může pozitivně nebo negativně ovlivnit ostatních. Vezměte si váš vlastní vztah. Zahrnuje vás muž při rozhodování? Dělá věci spolu s vámi nebo jen sám? Pokud odpověď na tyto otázky zní ne, pak je to jedna z nejjasnějších známek, že není připraven být otcem a dělat každodenní rozhodování za celou rodinu.

Má nedostatek vize

Vedoucí bez cílů je slabý vůdce. Je pro něco vášnivý? Je k něčemu motivován? Pokud nemá muž jasnou představu o tom, co chce pro sebe a svou budoucnost, jak můžete od něj očekávat, že má vizi pro váš vztah a svou rodinu? Nebude moci inspirovat a motivovat své děti, když nemůže inspirovat a motivovat ani jen sebe. Diskutujte s ním o svých cílech. Kde sám sebe vidí za pár let? Jaké jsou plány v zaměstnání? Má nějaké plány vůbec? Nenechte ho přesvědčit vás, že on, „žije v tuto chvíli“, a že to je v pořádku. Budoucnost je skutečná věc a skutečný člověk se nad ní zamýšlí a má vize.

Je nezodpovědný

Nedbalost není v pořádku. Jedna věc, která je povinna při založení rodiny je zodpovědnost. Vaše dítě potřebuje někoho, na koho se může spolehnout. Na potomka má velký vliv milující, vnímavý a starostlivý otec s odpovědným přístupem.

Komunikace a hádky

Dobrý vztah založený na poctivé komunikaci je více než cokoli jiného. Pokud trávíte hodně času argumentování a křičí na sebe, tak po příchodu dítěte se nic nezmění. Jediná věc, která se bude měnit je, že přijde vnímavý divák, který bude sledovat jak se hádáte.