Zpovědi striptérů: takto probíhají ženské rozloučení se svobodou

Zpovědi striptérů: takto probíhají ženské rozloučení se svobodou 1

Nahota na pořádnou rozloučenou se svobodou prostě patří. Jak chlapi zřejmě víte, co se odehrává na akcích jen krátce předtím, než vleze do chomoutu. Tušíte ale, jak probíhá ženské rozloučení se svobodou? Těchto pět věcí prozradili chlapi, kteří se striptýzem živí.

1. Asi polovina žen, které se už zanedlouho budou vdávat, na rozloučení se svobodou souloží se striptérem, nebo mu dává neslušné návrhy. U družiček se tento počet pohybuje na úrovni 95%. To alespoň tvrdí muž, který se na univerzitě pár let svlékáním na podobných akcích živil.

2. Jeho slova potvrdil i další chlap, který si při studiu na vysoké škole přivydělával striptýzem. „Nevím říct, kolikrát mě ženy po tanci žádali, abych se s nimi vyspal,“ tvrdí. Přiznává však, že žádné z nich nevyhověl. Se sexem s družičkami ale podle jeho vlastních slov problémy neměl. „Nikdy jsem se jich neptal, zda jsou zadány. Nezajímalo mě to,“ říká.

3. „Díky striptýzu jsem pět let vydělával nemalé peníze,“ přiznává muž, kterého inzeráty se dlouhou dobu objevovaly v různých novinách a na internetu. V klubech netančil a účastnil se jen různých soukromých akcí, mezi které nejčastěji patřily právě rozloučení se svobodou. „Chtějí budoucí nevěsty, abyste s nimi měli sex?“ „Ve většině případů ano.

Jsou opilé a zdá se jim, že takové žádosti žádný muž neodolá. Nikdy jsem jim nechtěl kazit zábavu, vždycky jsem si říkal, že je to moje práce,“ říká bez náznaku studu. „Někdy to ale bylo pořádně divné. Když se vašeho penisu chtějí dotknout všechny ženy v místnosti, většinou nevíte, co máte dělat, a tak se jen usmíváte.

Od klientky jsem ujel jen jednou: když mi dala při Orálu do zadku prst. To už jsem nevydržel,“ přiznává. Tvrdí také, že během své kariéry spal s desítkami budoucích nevěst, ale i družiček nebo dokonce matek. Za noc vydělal minimálně 13 000,- a navíc měl k dispozici alkohol a jídlo zdarma. Striptéra by už ale přesto dělat nechtěl.

 
Rozlucka_se_svobodou_clanek_1

4. „Striptýzem jsem se živil od osmnácti a skončil jsem krátce po 22. narozeninách. Pravdou je, že ženy, které se vám jako první dotknou penisu, jsou zároveň ty poslední, od kterých byste podobnou činnost chtěli,“ říká další ze striptérů. „Párkrát se mi stalo, že se budoucí nevěsty nechali od svých kamarádek vyhecovat k tomu, aby se se mnou vyspaly. Takové ženy jsem vždy odmítl.

Nehledejte za tím ale žádné čestné pohnutky. Čím déle jsem jim odolával, tím víc jsem vydělal. Navíc, na konci noci již byly tak opilé, že sex nepřicházel v úvahu. Nevýhodou bylo, že jsem často nebyl schopen mít sex ani s ženami, které to vysloveně chtěly a byly pěkné. Od všeho toho křiku a tance jsem býval po „šichtě“ tak unavený, že jsem okamžitě odcházel domů.“ Inu, ne všechny aspekty práce striptéra mají svou výhodu.

5. „Dělal jsem nejen striptéra, ale i gigola. Nevěřili byste, jak zvrhlé dokáží ženy být. Na jedné rozlučce se svobodou mi otevřela asi 70-letá paní a namísto pozdravu mě hned chytila ​​za penis. Pak trvali na tom, abych nechal budoucí nevěstu, aby si na mně vyzkoušela orál,“ říká muž. „Jsem homosexuál a v té chvíli jsem nemohl být méně vzrušený. Zavolal jsem chlapíkovi, pro kterého jsem dělal, a ten mi poslal ochranku.

Zákaznice se ho snažily poslat pryč, protože si prý chtěly užít trochu srandy, on však byl naštěstí neoblomný. I tak to ale bylo divné. Svlékal jsem se před nadrženými ženami, zatímco mi za zády stál 150-kilový chlap bez krku s pohledem pitbula. Krátce po této akci jsem se striptýzem skončil nadobro. Být obyčejným sexuálním objektem se mi jaksi přestalo líbit.