Zvládli byste trénink vojáků Islámského státu?

Zvládli byste trénink vojáků Islámského státu? 1

Bojují pod černou vlajkou, která symbolizuje smrt. Zůstávají po nich krvavé řeky, slzy, pláč. Bojují za ráj, ale na Zemi dělají peklo. O nic lepší to však nevypadá ani ve výcvikovém táboře vojáků, o kterých hovoří i zahraniční jednotky, že nejde o běžné fanatiky, ale skutečné profíky.

Psychický výcvik
Je skutečně velmi náročný, a proto praví vojáci Islámského státu začínají trénovat už od dětství. To jsou skuteční bojovníci. Ostatní jsou jen žoldáci určení do první linie.

Praví vojáci musí zvládnout chlad a vraždění je pro ně jako odplivnout si na ulici. Zabít člověka není jednoduché, a proto potřebuje Islámský stát oběti, které přímo z blízka odpraví střelou do čela už děti. Říká se, že po dvacátém zabití je už střílení do lidských těl jako hraní šipek.

 
Isis-children-2-v3

Bojové techniky
S ničím si nehrají, když dozní štěkot samopalů, bojovníci nemají nejmenší problém jít hlavou proti zdi. Jsou na to trénovaní rozbíjením cihel, kachliček, lámáním dřevěných palet. Mistři bojových umění trénují vojáky, aby dokázali být schopni i v boji muže proti muži. Přesto, že bojují za Alláha, využívají všechny východní bojová umění.

Hra s ohněm
Skákání přes žhavý kruh, přeskakování ohně, nebo jeho procházení. To není jen o šikovnosti vojáka, ale také o zlomení jeho vůle. V Islámském státě je oheň při výcviku přítomen téměř stále.

Kempy mají kdekoli
Výcvikové tábory Islámský stát často přemisťuje. Dokonce často využívá i osídlené prostory, které nechá nováčkem doslova vyhladit. Práce se zbraní na dálku i z blízkosti je to první, co je v Islámském státě důležitější než Korán.

 
https://www.youtube.com/watch?v=DUkyJSzcWAM

Strategie
Jednou ze základních charakteristik bojovníka za Islámský stát je sebevražedné odhodlání. Proto je cílem nevrátit se z boje, ale s sebou stáhnout co nejvíce životů. Trénink je proto zaměřen na co nejnenápadnější infiltrace do epicentra.

Bojový výcvik trvá několik let. I proto dokáží v střetu s armádou bojovníci s černou vlajkou přemoci i mnohonásobnou přesilu. Na jejich straně podle údajů bojovalo i pár Čechů, ale většina už zahynula. Postavit se do jejich armády není nic pro padavky.