ZVLÁŠTNÍ A LUXUSNÍ VAJÍČKA LETOŠNÍ VELKÉ NOCI

ZVLÁŠTNÍ A LUXUSNÍ VAJÍČKA LETOŠNÍ VELKÉ NOCI 1

Velikonoce je už tady a my jsme pro vás vybrali extravagantní nabídku luxusních velikonočních vajíček, které pokud nelahodia vašemu jazýčku, tak alespoň zraku.

Nejde o ledajaké vajíčka. Jsou převážně ručně dělané i zdobené a čokoláda je z těch nejkvalitnějších kakaových bobů vůbec.

1.Mléčná čokoláda Bettys a vajíčko zdobené jarními květinami

Bettys je známá čajovna, obchod pověstný svým odpoledním čajem a zároveň zaměstnanci, kteří jsou odborníci na čokoládu. V tomto případě jde o vajíčko vysoké 24 centimetrů s ručně vkládanými jarními květy, celé vytvořené z krémové švýcarské mléčné čokolády a vzory z tmavé čokolády. Toto vajíčko stojí v přepočtu přibližně 68 €.

2.Pierre Herm Dentelle oeuf Au Chocolat Au Lait

Pokud hledáte vajíčko, které se může stát hvězdou Instagramu, je to jednoznačně toto úžasné vyřezávané vajíčko od Francouze Pierra Herm. Sestává z jemné mléčné čokolády, která je ozdobena rukodělných krajkou. Vajíčko koupíte v přepočtu za 80 €.

3.Fortnum a Mason a jejich kolosální vejce

I největší znalci zůstanou ohromeni tímto vajíčkem od Fortnums. Váží 1,4 kg a uvnitř ukrývá další 4 samostatné vajíčka. Každé vajíčko má jinou chuť a obsahuje ovoce nebo koření. Může být vaše za přibližně 106 €.

4.Montezuma a Neobvyklé čokoládově medové vajíčko

Díváte se na neobvyklou skořápku vyrobenou ze směsi mléčné a tmavé čokolády. Vnitřek je naplněné křupavými medovými kousky. Vajíčko váží přibližně 1 kg a stojí v přepočtu přibližně 53 €.

5.Pierre Marcolini a vajíčko z čokoládového fondánu

Marcolini je známý svými nádhernými čokoládovými výtvory z vysoce kvalitních surovin, včetně prémiového kakaa od nezávislých výrobců z celého světa. Toto elegantní vajíčko je vyrobeno ze sladkého fondánu a bílé čokolády. Uvnitř má mini vajíčka různých příchutí a zvířátka z čokoládového karamelu. Cena tohoto vajíčka je v přepočtu přibližně 60 €.

6.Harrods Artisan velikonoční vajíčko z mléčné čokolády

Tato společnost nabízí ručně malované vajíčka s Ombré efektem. Tmavá čokoládová skořápka je naplněna dalšími čokoládovými pochoutkami. Vajíčko stojí přibližně 50 €.

7.Paxton velikonoční vajíčko půl na půl

Jedno vajíčko, ve kterém se snoubí dvě chutě. Polovina je zelený čaj Matcha s mořskou solí a karamelem, no a druhá chutná jako kombinace třešní a máku. Je to inovativní a zajímavá kombinace chutí. Vajíčko je v porovnání s ostatními překvapivě levné. Stojí „jen“ 21 €.

8.Artisan du Chocolat vajíčková skulptura

Něco pro futuristy. Třpytivé, magické, bohatá hořká čokoláda, skořápka tvoří oporu miniaturnímu plněného vajíčku, které je zdobené plátkem 18 karátového zlata. Chuť je výjimečná – třešeň a kardamom. -vajíčka stojí přibližně 42 €.