10 nejstylovějších hodinek Hublot Big Bang Ferrari

10 nejstylovějších hodinek Hublot Big Bang Ferrari 1

Značka Hublot vydala první model hodinek Big Bang Ferrari v roce 2012. Vznikl ve spolupráci s italskou automobilkou. Od té doby značka každý rok rozšiřovala tuto kolekci, přičemž všechny modely obsahovaly manufaktury kalibr Unico.

Začátkem roku 2013 značka vydala tři nové modely pod názvem „Red Magic Carbon“. Pouzdro hodinek je z uhlíkového vlákna a je také originální od Hublotu. Vyráběné bylo v švýcarském Nyonu. Výroba zahrnovala stohování 12 vrstev materiálu ještě předtím, než byly lisované do formy a později vypálené v troubách polymerace. S touto metodou se konečný produkt vyznačoval lepší mechanickou silou.

Červeno-tónované safírové sklo dostalo svůj odstín od přídavku chemických složek přímo při vývoji. Tento model byl vydán se dvěma koženými řemínky v červené a černé barvě. Jde o limitovanou edici s 1 000 kusy, jejichž cena je 30 538 eur.

Další model, „King Gold Carbon“, je limitován na 500 kusů a prodává se za cenu 43 600 dolarů (41 479 eur). Korunka spolu s tlačítky je stejně jako 45 milimetrové pouzdro pozlacená. Luneta je vyrobena z uhlíkového vlákna.

Třetí model, Hublot Big Bang Ferrari Ceramic, má černé keramické pouzdro i lunetu. Ta má kartáčovaný povrch, což je mezi keramickými pouzdry rarita. Většina z nich má totiž leštěný povrch. Tento model je limitován na 1 000 kusů a cena začíná na 28 350 eur.

Během roku 2014 lidé z Hublotu vydali druhou vlnu své linie, která také obsahovala Unico mechanismus a velká 45 milimetrová pouzdra s různými materiály.

Nejnovější modely Big Bang Ferrari byly představeny v roce 2015 a jsou pojmenovány podle svých barev – Big Bang Ferrari Black Ceramic a Big Bang Ferrari Grey Ceramic. Jejich 45 milimetrová pouzdra jsou vyrobena kompletně z keramiky.

Nejvýznamnější částí tohoto modelu hodinek je řemínek. Vyroben je z černé gumy a kůže, přičemž každý pásek má design závodního pruhu. Model Black Ceramic má modro-bílý závodní pruh v kontrastu s červenou a model Grey Ceramic má černo-bílý závodní pruh v kontrastu s šedou. Hublot tvrdí, že hodinky mají evokovat klasické barvy závodního týmu Ferrari v Severní Americe. Ciferník je místem, kde se odráží nádech Ferrari. Značka loga se nachází na 9. hodině.

Nejnovější hodinky Hublot Big Bang Ferrari budou v limitované edici 250 kusů. Cena se bude pohybovat v rozmezí 28 600 – 43 600 dolarů (27 208 – 41 479 eur). Gentlemani, startujte své motory!