11 INSPIRATIVNÍCH CITÁTŮ HARVEYHO SPECTRA ZE SERIÁLU SUITS

11 INSPIRATIVNÍCH CITÁTŮ HARVEYHO SPECTRA ZE SERIÁLU SUITS 1

Ještě jste neviděli americký seriál Suits? Pokud ne, je to obrovská chyba, kterou byste měli co nejdříve napravit! Seriál z prostředí právnické firmy Pearson & Specter přináší děj plný dramatických zápletek a zvratů. Předešlé fungování firmy narušilo přijetí právníka Mikea Rosse, který zamíchal kartami celého příběhu …

Seriál Suits není jen o dramatu a zábavě – je zdrojem inspirace pro pracovní i osobní život. Vraťme se k Harveymu Specterovy, jedné z hlavních postav tohoto seriálu. Harvey (Gabriel Macht) je starším partnerem fiktivní právnické firmy Pearson & Specter. Žije si luxusním životem, na svět se dívá z výšky ze své stylové kanceláře a vyhrává jeden právní spor za druhým. Kdo by nechtěl být na jeho místě? Ti z vás, kteří ho už znají, se mnou určitě budou souhlasit, že je to pěkný „hajzl“. No kromě toho je také vynikajícím právníkem, který se ke svému úspěchu dopracoval vlastní, tvrdou cestou. Žádný seriálový hrdina to nemá lehké a úspěšný Harvey Specter není žádnou výjimkou.

Harvey v každé části „vypustí nějakou perlu“, ale my jsme pro vás vybrali několik citátů, které jsou skvělou inspirací nejen pro byznys, ale i pro soukromý život.

„Vyhrajte své války ještě dříve, než začnete bojovat.“

„Dodržování všech možných pravidel vás nedostane nikam.“

„Pokud vás zaženou ke stěně, zničte tu prokletou věc!“

„Nečekám, dokud mě někdo udělá šťastným. Vytvářím si vlastní štěstí. “

„Vítězové se nevymlouvá.“

„Já nemám sny, mám cíle.“

„Někdy musí dobří chlapci dělat špatné věci, aby donutily špatných chlapců platit.“

„Rozdíl mezi tebou a mnou je, že ty chceš ztratit co nejméně a já chci získat co nejvíce.“

„Naučte se umění číst v lidech.“

„Udělej to, co musíš.“

„Důvěra je obousměrná cesta. Pokud tě o ni žádám já, dostaneš ji i ty ode mě.