15 technologií, které Vám zpříjemní rok 2020

15 technologií, které Vám zpříjemní rok 2020 1

Echobeat – seznamte se s novým konkurentem Airpods  

Echobeat představuje nejnovější generaci bezdrátových sluchátek, která se ucházejí o průnik na trh. Nabízejí nejlepší kvalitu a jsou o něco cenově dostupnější než jejich konkurence. Bezdrátová sluchátka Echobeat mají skvělou ergonomii a neovlivňují kvalitu zvuku. Fungují na základě technologie Bluetooth, takže s nimi můžete běhat, jezdit na kole atd. bez obav, že se je kvůli kabelu vytrhnete z uší.

 

FIXD – „mikro automechanik“, který Vám ušetří balík

FIXD je relativně nové inovativní zařízení, které Vám ušetří spoustu peněz za zbytečné návštěvy autoopravny. Také Vám pomůže rozptýlit pochybnosti, proč se zase rozsvítilo světýlko „zkontrolovat motor“. Jednoduše ho zapojíte do diagnostického portu v autě a zařízení Vám přesně řekne, kde je problém. Funguje pouze u aut vyrobených po roce 1996.

 

DroneX je Váš osobní fotograf

DroneX je nový mini dron perfektní pro každého začátečníka ve světě dronů. Je kompaktní, relativně cenově dostupný a má velikost průměrného smartphonu. Stačí nabít baterii, instalovat aplikaci – a během pár sekund můžete začít.

 

Xtra-PC vdechne nový život do starého PC či notebooku

Pokud máte po ruce starý PC či notebook, nebo je Váš současný poněkud pomalý, můžete vyzkoušet Xtra-PC. Maličká fleška (USB drive) obsahuje mimořádně rychlý operační systém založený na Linuxu, který dokáže obejít dosavadní pomalý OS v zařízení. Jednoduše ho vložíte do USB portu, restartujete zařízení, a je hotovo. Nepotřebujete k tomu žádné další technické dovednosti.

 

Mosquitotron je netoxická past na komáry

Mosquitotron – netoxická a přitom efektivní past na komáry. Skvělá vychytávka proti hmyzu ochrání Vás a Vaši rodinu před otravným létajícím hmyzem. Na přilákání a zachycení komárů ve Vašem okolí používá UV světlo. Ti jsou pak nasáti dovnitř a usmrceni teplem.

 

TapNCharge je malá bezdrátová nabíječka

Pokud Vás nebaví stále hledat nabíjecí kabel k Vašemu mobilu, můžete zvážit bezdrátovou nabíječku, jako je TapNCharge. Umístíte ji kdekoliv v domě, na ni položíte mobil, a zbytek obstará nabíječka.

 

KeySmart může nahradit klíčenky

Pokud s sebou všude nosíte spoustu klíčů, můžete ušetřit místo v kapse díky zařízení KeySmart. To pomáhá organizovat a uchovávat Vaše klíče v malém úhledném balíčku. Navíc Vám díky němu déle vydrží kapsa u kalhot!  

 

S Vizr proměníte svůj smartphone v průhledový displej HUP

Vizr Vám umožní proměnit Váš smartphone v praktický průhledový displej (heads-up display). To přijde obzvláště vhod, pokud ho používáte jako GPS při řízení, takže nebudete muset odvracet oči od silnice.

 

iTrack – GPS lokátor pro Vaše auto

iTrack je skvělé zařízení, které se zapojí do diagnostického portu v autě a přinese Vám aktualizace o poloze vozidla v reálném čase. Přitom můžete spát zdravým spánkem bez obav, že Vaše auto jednou zmizí – s iTrack můžete sledovat jeho polohu a ihned upozornit policii.

 

SonicX Pro je nová generace kartáčků na zuby

Nesprávné či neefektivní čištění zubů je na prvním místě při vzniku mnoha zubních problémů. Ty Vás pak mohou stát bolest i peníze u zubaře, a také mají vliv na kvalitu Vašeho života. Tomu můžete předejít s novou generací zubních kartáčků SonicX Pro; jsou 100x výkonnější než jiné elektrické zubní kartáčky na trhu.

 

Muama Vám umožní se domluvit jakýmkoli jazykem

Muama je asistent-překladatel, o jakém jste kdy snili. Naučit se plynule hovořit cizím jazykem vyžaduje odhodlání, píli a spoustu cvičení, takže velmi pomůže cokoli, co tento proces urychlí.  Kapesní zřízení Vám umožní mluvit svým jazykem s cizincem kdekoli ve světě. Zařízení překládá hlasové věty do zvoleného výstupního jazyka, čímž umožňuje bezproblémovou oboustrannou komunikaci.

 

NeckMassager  – strojek, který nahradí osobního maséra

S tímto zařízením ušetříte spoustu peněz za návštěvy masérů. NeckMassager uleví od bolesti krční páteře a zad, a to v pohodlí domova. Jednoduše ho nasadíte na krk a necháte masírovat Vaše ztuhlé svaly příjemným a prospěšným způsobem.

 

Vylepšete svoji sprchovou hlavici zařízením Ionic Spa

Ionic Spa je revoluční sprchová hlavice, kterou navrhli dva techničtí nadšenci. Slibuje lepší zážitek ze sprchování a brání usazování vodního kamene v průběhu času. Kromě toho přispívá k snížení spotřeby vody, což znamená, že se dlouhodobě její používání vyplatí.

 

Zálohujte a ukládejte svoje fotky a videa s PhotoStick

PhotoStick není jen obyčejné USB externí úložné zařízení. Zastrčte ho, klikněte na „go“ a počkejte, až PhotoStick najde a zálohuje všechna Vaše cenná videa a fotografie. Má kapacitu k uložení asi 60 000 fotografií a videí.

 

XWatch – hlídejte si své zdraví pomocí nových „chytrých“ hodinek

V patách jiným chytrým hodinkám (smartwatch), které sledují Vaše životní funkce, přichází nejnovější příspěvek na trhu. XWatch je osobní diagnostické zařízení monitorující Vaše zdraví 24 hodin denně. Nové „chytré“ hodinky mají všechny funkce, které potřebujete na sledování svého zdraví, kalendář a schopnost nonstop monitorovat Vaše životní funkce. Umí také provést vyšetření srdce.