3 DŮVODY PROČ JE PRÁCE Z DOMU ROZHODNĚ LEPŠÍ!

3 DŮVODY PROČ JE PRÁCE Z DOMU ROZHODNĚ LEPŠÍ! 1

Zamýšleli jste se někdy nad tím jaký by byl váš život kdybyste nemuseli při nejlepším vstávat každé ráno o 6:30? Možná, že jste ranní ptáče ale většina z nás ranní vstávání nesnáší a doslova ho ještě přespí na cestě ve vlaku. Pokud vás zajímá jaký je život v souladu s prací z domu, přečtěte si zkušenosti studentky, která měla možnost pracovat i z pohodlí domova.

Pohodlí a čas

Výhodou práce z domu je fakt, že ráno mohu vstát jednoduše kdykoliv. Dokonce i tehdy, když mé ráno pokládám za 12:00 či 13:00 hodin odpoledne. Jediným ,,omezením“, kterým se musím řídit je deadline, tedy posvátný čas, kdy si moji nadřízení vyžadují mít hotovou práci. Do této doby je úplně jedno jestli jsem si svou práci udělala včera nebo zda dnes hraju piškvorky. Protože pravidly, kterými se při takové činnosti třeba řídit jsou práce a deadline.

Inspirace a odpočinek

Je možné, že existují lidé, kterým se jednoznačně lépe přemýšlí přímo v kanceláři. Vždyť vtipní kolegové a příjemní klienti jsou to nejlepší, co si markétr může upřímně přát. Tedy kromě vynikajících statistik, čísel a dalších spokojených klientů. Pro mě jako studentku je rozhodně lepší práce z domu, díky které si dokážu kvalitně zařadit čas mezi školu, činnost a jiné povinnosti, přičemž jsem neustále v kontaktu se svými kolegy. Navíc ranní procházku mohu bez problémů odložit na večer, protože nejsem fyzicky vyčerpaná.

S kýmkoli a kdekoli

Většinou, mi při notebooku dělá společnost můj milovaný kocour, díky kterému se mohu odreagovat. Výhodou je i myšlenka, že nemusím trnout nad tím, zda má v misce dostatek jídla. Když je u mně, všechno jde snadněji a veseleji. Dokonce musím ocenit, že díky němu jsem několikrát dostala opravdu skvělé nápady. Avšak protože je třeba se neustále vzdělávat, častokrát strávím i nějakou tu hodinku sledováním informací ze světa, přičemž relaxuji na balkoně nebo v pohodlí samotného gauče.