OKOUZLUJÍCÍ  HOTEL DU CAP-EDEN-ROC

OKOUZLUJÍCÍ  HOTEL DU CAP-EDEN-ROC 1

Nalezli jsme skutečnou rajskou zahradu, kde vládne soukromí, luxus a šarm v kombinaci s dokonalostí. Historický hotel na nejjižnějším cípu města Antibes ve Francii otevřel své brány poprvé v roce 1870.

Ráj bohatých a slavných

Hotel hostí obyčejných lidí, ale i těch bohatých a slavných. Mezi hvězdy, které se v něm ubytovali, patří Sharon Stone, Paris Hilton (během filmového festivalu v Cannes), Bratr Pitt, Angelina Jolie a jiní. Exkluzivní útočiště vyhledávají generace rodin s přáteli.

Historický hotel

Zahrada má 22 akrů borovic a tropických stromů s výhledem na velkolepé pobřeží. Hlavní část hotelu byla postavena v roce 1870. Typický je svými klasickými architektonickými liniemi, přepychovým nábytkem, zlatými zrcadly a lustry. Bazény mají slanou vodu a asi netřeba dodávat, že výhled z vyhřívaného bazénu je prostě ohromující. Modré nebe přilákalo nejslavnějších světových malířů – Picasso žil v Antibes a Cannes, Matisse vytvořil své mistrovské dílo „Chapelle Matisse“ právě zde.

Jachtingovou požitky

Jižní část Francie je pozoruhodná jachtingovou destinace. Hotel du Cap-Eden-Roc 5* má vlastní jachty a hosté mohou navštívit nedaleké ostrovy nebo si jen užít piknik na terase soukromého mola. Pro zcela požitkářské potěšení z Azurového pobřeží jsou v okolí kopce, které nabízejí nádherný zážitek.

Cena za noc závisí na konkrétním výběru termínu. V redakci jsme našli nejbližší volné termíny v dubnu 2017, kdy nejnižší cena za noc byla od 560 €. No přes teplejší letní měsíce, od května do srpna, byla cena nastavena od 990 € za noc.