5 BEZPLATNÝCH ONLINE KURZŮ, KTERÉ VÁS NAUČÍ PRODUKTIVITĚ

5 BEZPLATNÝCH ONLINE KURZŮ, KTERÉ VÁS NAUČÍ PRODUKTIVITĚ 1

Zvýšení vlastní produktivity je cílem, který vzájemně sdílejí mnozí zaneprázdnění rodiče, studenti i podnikatelé. Najít během dne dostatek času na splnění všech úkolů a cílů může být velmi obtížné. Všichni jistě znají dny, kdy stihnou jen polovinu naplánovaných věcí, netušíc, kde je problém.

Nejčastěji je chybou špatná organizace času a možná i jakási neschopnost napravit to. Kousek svého času můžete investovat do jednoho z těchto bezplatných kurzů, které vaši produktivitu určitě napraví.

Perfektní rutinní ráno

Program: SkillShare

Délka kurzu: 12 přednášek

Čas: 1-3 minuty / přednáška

Nikdo nemusí být ráno ve spěchu. Méně stresu během celého dne zvyšuje produktivitu. Dřívější vstávání zaručuje více času pro detailní soustředění se na věci, jejichž provádění si ve skutečnosti dokážete i užívat.

Správný systém napomáhá osobnímu růstu a celkovému duševnímu zdraví. Vytvoření bezchybné ranní rutiny je skvělým začátkem pro vykročení do nového dne pravou nohou.

Věda denního myšlení

Program: EDX

Délka kurzu: 12 týdnů

Čas: 2 hodiny / týden

Vaše diskuse se sebou samým má velký vliv na váš každodenní život. Pokud hledáte metodu, která zapracuje na způsobu vašeho běžného myšlení, dokážete zvýšit svou produktivitu.

Kurz s názvem EDX zahrnuje triky a techniky, které vám pomohou déle uchovávat přijaté informace. Důležitá je i základní psychologie střídání myšlenek a výpovědí lidí, která vede ke schopnosti rozlišit pravdu od falešných informací. Všechny tyto atributy vedou ke zlepšení produktivity.

Vytvoření systému produktivity

Program: Highbrow

Délka kurzu: 10 dní

Čas: 5 minut / den

Správný systém je základním nástrojem zvýšení produktivity. Jakmile si vytvoříte systém, budete trávit méně času organizováním a plánováním, a díky tomu získáte více času pro vaše další aktivity.

Výhoda je také v tom, že spolu se správným systémem eliminujete stres a přepracovanost. Highbrow kurz je určen právě těm, kteří nemají mnoho času nazbyt. Po malých částech ho může dostávat přímo na e-mailu.

Cesta k minimalismu

Program: Highbrow

Délka kurzu: 10 dní

Čas: 5 minut / den

Minimalismus je jedním ze způsobů, jak uniknout excesům světa kolem nás, přebytkem konzumu, majetku, nepořádku, práci, dluhům, hluku, rozptýlení …

Je to ten nejlepší způsob, jak se vyhnout všemu nepodstatnému a soustředit se pouze na to, co dává našemu životu smysl, radost a hodnotu. Jde o e-mailový kurz, který udělá každý váš den minimalistickým.

Jak se lépe rozhodovat s maticí

Program: Highbrow

Délka kurzu: 10 dní

Čas: 5 minut / den

Určit si priority je pro zaneprázdněné jednotlivce obrovskou výzvou. Pokud si milion věcí vyžaduje vaši pozornost, může být velmi náročné vybrat si tu nejdůležitější.

Tento kurz vám pomůže určit i priority o něco rychleji a chytřeji, aniž jste ztráceli drahocenný čas.