50 DRUHŮ ŠAMPAŇSKÉHO A DIOR V ŠATNÍKU? SEZNAMTE SE S NEJSOFISTIKOVANĚJŠÍM HOTELOVÝM APARTMÁNEM

50 DRUHŮ ŠAMPAŇSKÉHO A DIOR V ŠATNÍKU? SEZNAMTE SE S NEJSOFISTIKOVANĚJŠÍM HOTELOVÝM APARTMÁNEM 1

Na pobyt v Hotel Pigalle a jeho novopečených apartmánech Suite Belle nepotřebujete žádnou zavazadla. Švédský hotel v Göteborgu se totiž postará o vše potřebné. Inspirovaný pařížským designem 19. století je vším, co si milovník skutečného luxusu může jen přát.

Vinný sklep vyplněná těmi nejdražšími vinařských chuťovkami, zda šatník plný lodiček Loubotin? V Suite Belle žádný problém. Apartmány zdobené tmavými barevnými tóny, doplněné sametovými textiliemi a bílými měkoučkými tkaninami se přizpůsobí vkusu každého návštěvníka. Hotel se snaží svým hostům nabídnout nový level luxusu, a to vše prostřednictvím 60 výjimečných apartmánů.

Prestižní módní značky jako bonus hotelového pobytu

Ve spolupráci s lokálními obchodníky s luxusním oblečením hotel nabízí mnohé světové značky – Céline, Dior i boty od Christiana Loubotina. Jde o „bonus“, který zákazník získá spolu s pronájmem pokoje. Očekávat můžete také doplňky od prestižních švédských šperkařů, jako například Lily and Rose a lokálního mistra Skultuna 1607. Hosté si mohou během svého pobytu v Hotel Pigalle oblečení i doplňky půjčit, případně si je rovnou odkoupit. Samozřejmě, před pobytem je nutné uvědomit personál o velikostech, aby zákazníkům oblečení sedělo.

Luxusní oblečení „na objednávku“ však není jedinou silnou stránkou apartmánů Hotel Pigalle. Hosté také mohou využít služeb osobního maskéra, kadeřníka i masáže, přičemž ani nemusejí opustit prostory hotelového pokoje.

Soukromý číšník či barman? Žádný problém!

Apartmánový minibar disponuje 50 lahvemi luxusního šampaňského mnoha prestižních značek. Pro gurmány je tu pochoutka foie gras, finský Carelian Caviar, domácí švédské klobásky, exkluzivní značky čokolády a mnoho jiného. Každý z nás má však jiné chutě, proto široká nabídka pokojového baru zahrnuje pět druhů ginu, k tomu pět druhů toniku a výběr čerstvého ovoce. Pokud zatoužíte po něčem netradičním, váš osobní hotelový barman vám na pokoji za pár minut namíchá drink podle vaší chuti.

Přímo v apartmánu vám také naservírují čtyřchodové večeři z hotelové restaurace Atelier. To vše samozřejmě s asistencí osobního číšníka, který vás provede mezinárodním kulinářským zážitkem.

Uvažujete nad tím, kolik by vás asi vyšlo takové luxusní rozmazlování? Suite Belle je tu pro vás za 400 až 750 dolarů za noc – cena však záleží od aktuální sezóny.