Je to možné? Neuvěříte, kolik má tato žena let

Je to možné? Neuvěříte, kolik má tato žena let 1

Pamela Jacobsová pochází z Velké Británie a zřejmě byste řekli, že má nejvíce 30. Nuže, vězte, že má 21-letého syna, kterého vůbec neporodila ještě na základní škole. Pamela totiž nedávno oslavila 52. narozeniny.

„Když nějakému muži řeknu, kolik mám let, začne tvrdit, že lžu,“ říká máma odrostlého syna. O něm si spolužáci na univerzitě mysleli, že Pamela je jeho přítelkyně, a to až do chvíle, dokud je díky jejímu občanskému průkazu nevyvedl z omylu.

Až na některé trapné situace ale Pamela tvrdí, že v mladém vzhledu nenachází žádné nevýhody. I bez studentského průkazu se jí například občas podaří získat studentskou slevu a ušetřit tak pár liber. Sexy máma tvrdí, že za vzhled vděčí zdravé stravě, cvičení a údajně i koksovému oleji.

 
2300678_pamela-jacobs-matka-50rocna-krasna-mlada-kokosovy-olej-crop

Navíc minimálně jednou týdně navštěvuje saunu, každé dva dny používá pleťovou masku a bez opalovacího krému na tváři vůbec nevychází z domu. To ale dělá mnoho žen, takže pod Pamelinou vizáží se zřejmě podepsaly i dobré geny. Mladě vypadající žena přiznává, že její matka i sourozenci vůbec nevypadají na svůj věk.

Navzdory atraktivnímu zevnějšku Pamela tvrdí, že věk už pořádně pociťuje. Často je prý unavená, ale snaží se udržovat v dobré kondici díky cvičení. A její rada pro lidi, kteří chtějí vypadat sexy i po padesátce? „Hodně se usmívejte. Vzhledu nejvíce pomáhá dobrá nálada,“ tvrdí Pamela.