7 NEJKOUZELNĚJŠÍCH  PREZIDENTSKÝCH APARTMÁNŮ SVĚTA

7 NEJKOUZELNĚJŠÍCH  PREZIDENTSKÝCH APARTMÁNŮ SVĚTA 1

Pokud plánujete jet na dovolenou, velkou roli ve výběru sehrává hotel. Jeho lokalita, vybavení, počet hvězdiček. Většina hotelů nabízí různé druhy pokojů. Od standardních, přes apartmány. Ty nejlepší hotely nabízejí nejnáročnějším klientům to nejlepší, co mají – prezidentské apartmá.

The St. Regis Bombaj – Bombaj

Tento 3121 metrů čtvereční prezidentské apartmá se nachází na 28. patře budovy The St. Regis Bombaj. Nabízí nezapomenutelný výhled na město s celo stěnovými okny. Apartmán je elegantně a sofistikovaně zařízený. Obývací pokoj disponuje ručně vyráběnými koberci, nábytek s prvky kůže a sametu. Jídelna pohostí až 10 osob při luxusním černém stole, se skleněnou deskou na vrcholu. Hosté mají možnost vybrat si ze široké nabídky vín, nacházejících se v jejich soukromé vinné sklepě.

Mandarin Oriental Pudong – Shanghai

Jen koupelna tohoto apartmánu ma rozlohu 538 metrů čtverečních. Celo mramorová koupelna disponuje vířivkou s výhledem na celé město. Samozřejmostí jsou ty nejkvalitnější župany, do kterých se zahalíte po slastném koupeli. Zbytek apartmánu, který pokrývá většinu 25. patra, má dvě ložnice, vinný sklep, zasedací místnost, jídelna, kuchyň, dvě střešní zahrady s vnějšími lehátky.

Hotel Principe Di Savoia – Milán

Tento prezidentské apartmá nenabízí pouze nejlepší ubytování v hotelu, ale je také jedním z nejlepších a nejextravagantnějších ve městě. Do apartmánu se vstupuje soukromým výtahem. 5400 metrů čtverečních nabízí tři ložnice, tři koupelny, starožitný nábytek a benátské zrcadla z 19. století. Dále francouzské krystalové doplňky, krb, minibar a k dispozici jsou služby komorníka a vlastní lázně. Tam najdete tureckou lázeň, jacuzzi, bazén a saunu. Hosté během pobytu budou denně dostávat čerstvé květiny a mísu s ovocem.

The Raj Palace – Jaipur

Tento čtyřma apartmán se může pyšnit neuvěřitelnou rozlohou 16 000 metrů čtverečních. Pokud si rozebereme čtyři podlaží, tak na přízemí se nachází soukromá uvítací hala, kancelářské prostory a bar. V prvním patře se nachází přijímací místnost, zlatem vykládané stěny, stříbrný nábytek a muzeum s historickými artefakty. K dalšímu vybavení patří soukromé divadlo, knihovna, privátní kuchař, bazén, jacuzzi, střešní terasa a soukromé lázně.

Belmond Grand Hotel Europe – St. Petersburg

Tento apartmán patří k nejdražším ubytování v Petrohradě. Kromě dvou prostorných ložnici disponuje fitness centrem, hudební místností s klavírem a najdeme v něm i jídelna, pracovnu, mramorovou vanu, saunu a bar. Zajímavostí je knihovna, která v sobě ukrývá tajné dveře. Ty vedou do jedné ze dvou ložnic. Obědy a večery jsou podávány v apartmentu dle vlastního výběru.

Four Seasons Hotel George V – Paříž

Přestože nepatří tento apartmán k nejvyšší kategorii v hotelové síti, i tak je plný luxusu a elegance. Je ve třech různých variacích. Každý disponuje rozlohou 2153 metrů čtverečních. Liší se od sebe počtem ložnic, mramorovou koupelnou, toaletou pro hosty, prostorným obývacím pokojem a jídelnou, textilním potahem stěn, křišťálovým lustrem a čerstvými květinami. Podle toho, co upřednostňujete, máte na výběr apartmán s fitness centrem, kanceláří nebo extra velkou obývákem. Všechny pokoje poskytují nádherný výhled.

Hotel Cala di Volpe – Porto Cervo

Tento 4844 metrů čtvereční apartmán se řídí heslem „méně je někdy více“. Místo zlata a bohatství zde najdete klasický italský styl a romantiku. Obsahuje tři ložnice, trámové stropy, terakotovou dlažbu, soukromý bazén, vnější posilovnu a velkou terasu s výhledem na oblast Costa Smeralda. Tento apartmán je vhodný pro lidi, kteří dávají přednost decentnímu luxusu.