Vstup do světa francouzské historie a kultury na zámku Versailles+ cyklistická prohlídka

Vstup do světa francouzské historie a kultury na zámku Versailles+ cyklistická prohlídka 1

Vstupenky na Zámek ve Versailles, které jsou nabízené společností Blue Fox Travel, jsou vaší vstupenkou do světa francouzské královské historie a kultury. Tato nabídka nejenže zahrnuje vstup do zámku, ale také umožňuje prozkoumat krásné zahrady a panství Trianon, což je místo, kde se nachází královská rezidence.

Jedna z nejvíc vzrušujících částí této prohlídky je cyklistická prohlídka. Své kolo budete moci využít pro prohlídku rozsáhlých pozemků zámku a formálních zahrad. To vám umožní vidět mnoho z těchto nádherných míst z blízka a ve svém vlastním tempu. Během cyklistické prohlídky budete mít také příležitost navštívit farmářský trh ve městě Versailles, kde si budete moci vybrat čerstvé produkty na piknikový oběd.

Audio průvodce je k dispozici v několika jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, italštiny, němčiny a španělštiny. To vám umožní sledovat prohlídku ve svém vlastním jazyce a pochopit všechny detaily a informace, které jsou vám prezentovány. Kromě toho, živý průvodce, který hovoří anglicky, vás provede zámkem a představí vám jeho bohatou historii a architekturu.

Maximální velikost skupiny pro tuto prohlídku je omezena na 14 osob, což umožňuje osobní přístup a zajišťuje, že každý účastník prohlídky se bude cítit komfortně a nebude se ztrácet v davu. Vstupenky jsou doručeny okamžitě po nákupu a mohou být přijaty v mobilním formátu, což je velmi pohodlné pro cestovatele.

Vstupenky na tento nezapomenutelný zážitek online zde:

 

Prohlídka začíná v 8:30 ráno a trvá celkem 9 hodin, což vám poskytuje dostatek času na to, abyste si užili všechny krásy a zajímavosti, které zámek Versailles nabízí. Rychlejší vstup je také součástí balíčku, takže nebudete muset čekat v dlouhých frontách.

Je důležité si uvědomit, že některé služby a položky nejsou zahrnuty v ceně vstupenky. To zahrnuje občerstvení, spropitné, vyzvednutí a vrácení do hotelu a vstup na atrakce nebo památky po trase, které nejsou specifikovány v popisu prohlídky.

Místem setkání je 2 Rue de la Pépinière v Paříži. Je důležité dorazit na místo setkání nejméně 15 minut před plánovaným časem odjezdu. Průvodce je zodpovědný za získání a distribuci vstupenek.

Zajistěte, abyste byli oblečeni vhodně pro fyzickou aktivitu, jako je chůze a jízda na kole, a aktuální povětrnostní podmínky. Možnost zrušení a přesunu je k dispozici do 24 hodin před návštěvou.