8 LETIŠŤ, NA KTERÝCH SE BĚHEM DLOUHÉHO ČEKÁNÍ MŮŽETE PARÁDNĚ POBAVIT

8 LETIŠŤ, NA KTERÝCH SE BĚHEM DLOUHÉHO ČEKÁNÍ MŮŽETE PARÁDNĚ POBAVIT 1

Věděli jste, že dlouhé, nudné čekání na další let se může změnit na dokonalou zábavu? Bezduché vysedávání v odletové hale, přemisťování se z jedné strany na druhou, či prohlížení si Duty free shopů neustále dokola můžete na některých mezinárodních letištích vyměnit za mnohem příjemnější činnosti. Podívejte se, kde si můžete užít wellness, surfování nebo procházku tropickou zahradou.

Pokud se chystáte v blízké budoucnosti strávit čas na některých z těchto letišť, máte se věru na co těšit. O vaši pozornost a zábavu bude parádně postaráno.

1 – Letiště Mnichov

Těžko tomu uvěřit, ale skutečně je to tak. Na tomto letišti se pravidelně konají soutěže v surfování. Dlouhé hodiny čekání, tak můžete strávit sledováním surfařů na umělých vlnách.

2 – Dubai International Airport

Své zesezené tělo si můžete rozcvičit v posilovně, v krytém bazénu nebo zregenerovat v luxusním pětihvězdičkovém hotelu.

3 – Mezinárodní letiště Nashville

Milujete country? Tak čekáte na tom správném místě, neboť zde se hraje v rytmu country i na letišti.

4 – Mezinárodní letiště Kuala Lumpur

Obrovské letiště, které nabízí množství obchodů, restaurací i návštěvu místní botanické zahrady.

5 – Letiště Singapur – Changi

Kromě mnoha obchodů, butiků a stravovacích zařízení zde najdete i krásné tropické, slunečnicová či motýlí zahrady.

6 – Mezinárodní letiště Incheon

Letiště, které se postará o váš volný čas. Golfové hřiště, lázně, kluziště, kasino či muzeum korejské kultury vám zaručí, že nebudete znuděně čekat v odletové hale.

7 – Letiště Heathrow

Toto letiště je nákupním rájem pro milovníky luxusní módy. Butiky Louis Vuitton, Gucci, Chanel, Prada a další se postarají o průvan ve vaší peněžence

8 – Letiště Doha

Letiště v Kataru je rájem pro děti i dospělé. Najdete zde wifi připojení, internetové koutky s Apple počítači, dětské koutky se skluzavkami, restaurace, obchody, výstavu umění, hotel s wellness centrem a fitness.

Tak, co říkáte? Taková představa čekání na letišti už zní mnohem příjemnější, však?