ARARAT OPĚT PODPORUJE DIVADELNÍ UMĚNÍ NA PRKNÁCH STUDIA L+S

ARARAT OPĚT PODPORUJE DIVADELNÍ UMĚNÍ NA PRKNÁCH STUDIA L+S 1

V nové divadelní sezoně si opět přijdou na své milovníci umění a výjimečného brandy.

Legendární arménská brandy Ararat se již dlouhá léta spojuje s podporou umění a výjimečných talentů. A to nejen v její rodné Arménii, ale i v ostatních koutech světa. V minulé divadelní sezoně se Ararat stal partnerem Studie L + S a na jejich spolupráci se můžeme letos těšit opět.

„Skutečnou kvalitu ověří až čas. A i když je naše spolupráce se Studiem L + S ještě mladá, o to víc jsme rádi, že můžeme podporovat takovou stálici mezi slovenskými divadly. Za ty roky na jejich prknech dozrálo hodně divadelních hvězd a my v Ararat umíme ocenit vše, co dozrává. Naše poslední televizní kampaň připíjí na všechny, kteří naplňují naše životy. A neumím si představit divadlo, které za poslední roky naplnilo více lidí radostí z divadelního umění jako právě Studio L + S. „Říká Matouš Kollár, brand manažer značky Ararat.

Lahodné spojení Araratu a divadla

Už od 11. září si na prknech divadla Studio L + S můžete prohlédnout celou řadu skvělých představení jako Můj dobrý kamarád, Tři grácie z umakartu, Zkáza Titaniku či Život na třikrát, a těšit se můžete na skvělé Slovenské herce jako Emília Vášáryová, Milan Lasica , Marián Labuda, Marta Sládečková, ale i mnozí další.

Radost z partnerství má i výkonný ředitel Studie L + S, Pavel Danišovič: „Těšíme se ze všech našich partnerů, zvláště jde-li o takové, kteří vyznávají stejné hodnoty jako my. Už loňská spolupráce ukázala, že s Ararat jsme si opravdu sedli. Potvrdit to může i nejeden návštěvník divadla, který měl možnost toto brandy ochutnat, v naší kavárně patří k nejžádanějším. A neodolali jsme ani my samozřejmě po představení, „dodává s úsměvem.

Divadelní zážitek si díky Araratu i letos budete moci umocnit lahodnou chutí brandy s jemnou chutí medu či oříšků a osvěžující aroma ovoce a dřevin. Ne nadarmo byl kdysi v jeho rodném Arménii považován za nápoj bohů …

Tento arménský národní poklad vyrábí Yerevan Brandy Company, přičemž používá tradiční postupy ještě z roku 1887. Jeho chuť je opravdu ověřená časem – zachutnal i takovým legendám jako Winston Churchill či Agatha Christie. Mezi to nejlepší, co můžete ze značky Ararat ochutnat, patří například 10-letý Akhtamar, 20-letý Nairi, lahodný Dvin zda 30-leté Erebuni.