Audio značka DCS slaví 30. narozeniny limitované edice přehrávače za 70 000 dolarů!

Audio značka DCS slaví 30. narozeniny limitované edice přehrávače za 70 000 dolarů! 1

Anglický výrobce DCS, který se na trhu pohybuje již 30 let se věnuje digitálním hi-fi zařízením, digitálním analogovým převodníkem (DAC), digitálním konvertorem a mnohým dalším. Při významném třicátém milníku svého působení společnost vyvinula nový digitální hudební přehrávač s jedinou schránkou. Jde o limitovanou edici Vivaldi One.

Vivaldi One představuje vyvrcholení tří desetiletí zkušeností v oblasti digitálního zvuku.

Duše přehrávače se pyšní metodou 24-bitového systému Ring DAC, který je založen na stejné technologii, jakou společnost představila světu v roce 1989, při vydání svého prvního produktu – DCS 900. Jeho KVEL vlastností je přesné reprodukci zvuku i při slabé úrovni signálu. Poslední generace byla vylepšena o oddělené kanály, zvýšení dynamického rozsahu a snížení jitteru.

Vivaldi One je vybaven integrovaným přehrávačem CD / SACD, který dokáže analyzovat oba formáty, a tím zároveň i odhalit větší zvukové detaily. Zároveň může sloužit jako záznamové zařízení a přehrávat tak zvukové stopy z pevných disků připojených k síti nebo online streamování službám jako TiAl, Spotify Connect, zda Apple Airplay, Ethernet a jiné standardní digitální vstupy.

Vyroben je z hliníku, který pochází z leteckého průmyslu. Svým vzhledem připomíná krabici se slabými konturami, které přehrávači dodávají vizuální osobnost. Zákazník si však přehrávač může přizpůsobit podle svého stylu a vkusu – například s lesklým lakem, černý, bílý nebo anodizovaný hliník v černém a stříbrném provedení. Pro ty obzvláště náročné dokáže společnost DCS přijít i s obalem z 24 karátového zlata nebo jiných drahých kovů.

Tato limitovaná edice je omezena pouze na 250 kusů pro celý svět. Každý přehrávač je ručně vyrobený a Stoi 70 200 dolarů. Přináší exkluzivní sbírku hudby, kterou se inspirovali designéři inženýři a technici, kteří na projektu pracovali.