Baselworld 2014: Tissot T-Race Touch Aluminium, konečně hezké „Tack“!

Baselworld 2014: Tissot T-Race Touch Aluminium, konečně hezké "Tack"! 1

Teprve nedávno jsme vás informovali o novinkách spjatých s hodinářskou výstavou Šihhí 2014 a už tu máme před sebou další. Veletrh se bude konat v Basileji a trvat od 27.03. do 03.04. 2014. Představí se na něm více než 1.800 hodinářů a výrobců šperků a jako jeden z mnoha vystavovatelů bude i dobře známá společnost Tissot. Ta pomaličku začíná odkrývat jednotlivé modely.

Jako první společnost vypustila informace o hliníkovém modelu T-Race Touch Aluminium, jehož hlavní zvláštností kromě použitého materiálu budou různé barevné variace. Každý kdo zná tuto sportovní řadu, ví, že Tissot T-Touch je kolekce nabitá různými užitečnými funkcemi, které se dají velmi jednoduše používat pomocí dotyku palcem.

Tissot T-Race Touch Aluminium bude obsahovat kromě minutové a hodinové ručičky funkce jako příliv a odliv, časovač, měření více úseků najednou, odpočítávání, kompas, dva alarmy, dvě časová pásma, zadní podsvícení a mnohé jiné. Model bude dostupný ve čtyřech barevných provedeních: modrá, oranžová, zelená a černá. Hodinky jsou vodotěsné do 100 M, sklíčko bude safírové a kaučukový řemínek dostane překlápěcí sponu. Cena odhadem by se mohla pohybovat mezi 970 € a 1.250 €.