Seiko přichází se slavnými hodinkami také pro dámy

Seiko přichází se slavnými hodinkami také pro dámy 1

Je to poprvé, co japonská hodinářská značka Seiko představila dámskou verzi svého slavného modelu. Jasný Číselníky a nápadité barevné akcenty, to je nový Astron GPS Solar Chronograph, který bude zdobit něžné dámské zápěstí.

Dáma s vytříbeným vkusem a se smyslem pro dochvilnost se bude muset poddat nevinné bílé s titanovým pouzdrem, ozdobeným keramickou lunetou a 10 diamanty pod mocí bílého koženého řemínku z aligátora. Ta tvrdší polovička se nechá ovlivnit temnou černou, se stejně titanovým pouzdrem a keramickou lunetou. Melancholická černá zdobí i titanový náramek.

Výjimečnost jim dodává limitovaný počet vyrobených kusů. Zatímco černé budou zdobit čísla od 01 až po 3000, bílých, určené pro dámské zápěstí, bude jen do 1000. Každé hodinky budou dodávány ve speciálním boxu. Kolekce GPS Solar kromě přesného „atomového“ času známá také svou exkluzivity, od které se odrážejí ceny modelů. Dámský model v 1000 kusovém počtu bude dostupný v hodnotě 4 100 amerických dolarů a pánský v 3000 kusovém počtu v hodnotě 3 900 amerických dolarů.