BELMOND HOTEL CIPRIANI: ROMANTICKÁ DESTINACE S KOUZLEM SLAVNÝCH BENÁTEK

BELMOND HOTEL CIPRIANI: ROMANTICKÁ DESTINACE S KOUZLEM SLAVNÝCH BENÁTEK 1

Když se vzpomenou italské Benátky, v mysli nám okamžitě rezonují gondoly, historie, unikátní architektura a romantika u vody. Nedaleko od centra se nachází Belmond Hotel Cipriani, jeden z nejexkluzivnějších hotelů tohoto romantického italského města.

Belmond Hotel Cipriani svým návštěvníkům nabízí luxus, harmonii a dechberoucí výhledy na okolí, díky čemuž je ideální destinací na romantickou dovolenou ve dvojici. Prostřednictvím svých 95 pokojů a apartmánů vám zpřístupní tradiční benátské umění a design, přičemž to od Náměstí svatého Marka a Dóžecí palác budete mít téměř „na skok“.

Italské pojetí luxusu

Pro náročnější návštěvníky hotel nabízí apartmán Dogaressa Suite, ozdobený ručně vyráběným zařízením, inspirovaným 18. stoletím. Hlavní místnost apartmánu je umístěna nad rozkvetlými hotelovými zahradami. Dámy se určitě potěší luxusní koupelně, která je vytvořena z růžového mramoru.

Laťku o něco výše nastavuje Palladio Suite, který vyniká nejen svou velikostí, ale také obrovskými okny se 180-stupňovým výhledem na benátskou lagunu. Samozřejmostí je prvotřídní zařízení. Apartmán je vybaven dvěma mramorovými koupelnami a nabízí přístup do vašeho vlastního přístavu. Součástí Palladio Suite je i soukromý bazén a jacuzzi, které se nacházejí na terase. Luxusní zařízení apartmánu si můžete užívat zejména večer, po objevování romantických zákoutí Benátek.

Poznávání Benátek z různých úhlů

Ačkoli to zní neuvěřitelně, Belmond Hotel Cipriani je jediným zařízením v centru Benátek, ve kterém se nachází bazén. Není to však jen takový obyčejný bazén – je totiž považován za jeden z nejkrásnějších v Evropě. Naplňován teplou mořskou vodou, která prošla filtrací, nabízí ideální způsob relaxace. V hotelu se také nacházejí tenisové kurty i soukromé fitness centrum, kterým vás bude provázet váš osobní trenér. Další možností, jak se můžete se svou polovičkou nechat hýčkat, je užívat si hotelový wellness, saunu nebo masáže.

Chloubou hotelu je mnohonásobně oceňována restaurace Oro pod vedením šéfkuchaře Davida Bissett. Díky svému kulinářskému umění je považována za renomované gastronomické zařízení. Vedle pozorování laguny z terasy si můžete nerušeně vychutnávat ty nejlepší čerstvé pokrmy s kvalitním benátským vínem.

Nezapomeňme však, že se nacházíme v Benátkách, což je nutné také patřičně využít. Hotel nabízí různé vodní aktivity napříč benátskými kanály – od kajakování, přes plavby na gondolách až po pronájem vlastní pedálové loďky. Jelikož se hotel nachází blízko centra, nabízí řadu kulturních aktivit a možností trávení volného času. Můžete se vybrat na návštěvu blízkých ostrůvků, vináren, Čokoládoven, klášterů i muzeí. Za zmínku stojí i malé jeskyně, které jsou ukryty před zvědavýma očima turistů.

Belmond Hotel Cipriani je skvělou destinací pro nezapomenutelný pobyt ve dvojici, přičemž nabízí možnost objevování toho pravého italského „Dolce Vita“! 🙂