Horké Miami se brzy pochválí bizarní stavbou ve tvaru skluzavky

Horké Miami se brzy pochválí bizarní stavbou ve tvaru skluzavky 1

New York má Empire State Building, Paříž Eiffelovku a Miami je už unavené z poslechu o tom jaké mě nejkrásnější pláže v Americe. Možná se to brzy změní a druhé největší město Floridy, kromě nefalšované krásy pláží, nočních, klubů a skvělého nočního života, se bude moci pochlubit bizarní stavbou vysokou 1000 stop (304m) ve tvaru skluzavky.

„Skyrise Miami“ takto se bude nazývat nejvyšší budova ve městě na malém kousku plochy, ve které najdete noční kluby, prostory pro společenské akce, amfiteátr, restaurace, letecký simulátor, bungee jumping a simulátor volného pádu.

Plány na výstavbu jsou již dokončeny a každý jeden detail je na papíře. Věž je navržena tak, že díky otevřeným bočním stěnám je schopna odolávat silným větrům a hurikánům. Teď už jen zbývá, aby místní developer Jeff Berkowitz přesvědčil čínské investory na $ 300-400 milionů dolarovou investici.

Vyjádření Berkowitz: „Miami převezme své právoplatné místo na globální mapě míst světových tříd. Bude to kultovní Eiffelova věž v Miami.