Betonová umyvadla Gravelli: jedinečné tvary z materiálu, jež vás nadchne

Betonová umyvadla Gravelli: jedinečné tvary z materiálu, jež vás nadchne 1

Beton nemusí nutně znamenat pouze materiál pro nejrůznější stavby – budovami počínaje a schodišti konče. Pokud mu umíte vdechnout duši, můžete ho použít pro výrobu tak specifického produktu, jakým jsou například umyvadla. Zdá se vám, že je to nemožné? Pak pravděpodobně neznáte českou firmu Gravelli, jež se výrobou exkluzivních betonových produktů zabývá. Z její dílny vycházejí nejen umyvadla, ale také šperky z betonu pro ženy i muže či betonové komponenty k audio technice.

 

Kouzlo betonu hledejte v jeho nadčasovosti

 

V čem tkví unikátnost betonu firmy Gravelli? V jeho vzhledu, jež ničím nepřipomíná klasický beton se železobetonovou výztuží, na který jste zvyklí z běžného života. Z betonového umyvadla Gravelli na vás dýchne kouzlo jedinečnosti. Pokud si takové umyvadlo pořídíte do svého domova, budete si jisti, že vlastníte designový kousek, který vaší koupelně dodá punc něčeho výjimečného. Designéři z firmy Gravelli si dokážou s každým výrobkem pohrát tak, aby vznikl produkt, pro něhož se budete chtít nadchnout.

Betonová umyvadla Gravelli: jedinečné tvary z materiálu, jež vás nadchne 2

 

Když beton umí promluvit

 

Umyvadla Gravelli zaujmou každého, komu se líbí netradiční materiál i vzhled. Zapomeňte na klasickou bílou barvu i tvary sanitární techniky, s níž se setkáváte ve svém okolí. Gravelli je zcela něco jiného. Originální nápady, jimiž designéři firmy hýří, nenechají nikoho na pochybách, že má před sebou unikátní produkty s duší betonu. Ten nemusí být vůbec chladný a bez života, pokud se dostane do rukou povolaných. Beton 2.0 je znamenitým příkladem, že i takový materiál lze použít pro výrobu umyvadel.

Betonová umyvadla Gravelli: jedinečné tvary z materiálu, jež vás nadchne 3

Na detailech opravdu záleží

 

Umyvadla z betonu značky Gravelli jsou originálními moderními produkty, jež každé koupelně dodají netradiční vzhled. Líbí se vám více měkce oválné umyvadlo, nebo dáte přednost strohým tvarům obdélníku, který však v sobě skrývá zajímavé řešení odtoku vody? A co teprve betonové umyvadlo ve tvaru mapy a vrstevnic? Je vidět, že Gravelli si umí poradit s každým detailem, jež dopodrobna promýšlí.