Breitling začal novou kapitolu ságy leteckých tomografů Navitimer

Breitling začal novou kapitolu ságy leteckých tomografů Navitimer 1

To, co vybraná společnost uvidí na největší události v hodinářském světě ve švýcarském Basileji s názvem Baselworld 2014, my vám jako jediný portál na Slovensku přineseme na vaše monitory, aniž byste museli cestovat.

Světově známá švýcarská společnost Breitling, která je známá hlavně tím, že nevyrábějí jen hodinky, které ukazují čas, otevírá brány hodinářské roku slovy:

„Začínáme novou kapitolou epické ságy leteckých chronografů Navitimer.“

Právě modelová řada Navitimer je odpovědí na všechny otázky v oblasti spojení letectví a společnosti Breitling. Pojďme si představit dva nové modely Navitimer 46mm a Navitimer GMT, které jsou tak jako jejich předchůdci připraveny zvládnout všechny výpočty vzdušné navigace.

Oba modely jsou vybaveny novým manufakturní strojkem z dílny Breitling, který podle amerického magazínu WatchTime.com patří do první desítky nejlepších chronografů na světě.

Navitimer 01

Model, který od roku 2003 vyrostl ze 41,8mm, přes 43mm až na současných gigantických 46mm. Nový rozměr, nový výkon, při kterém se stává svědkem, jak si klasika s velkorysými funkcemi zvyšuje svou originalitu a čitelnost. K dispozici je ve dvou barevných odstínech ciferníku: černý s bílými subciferníkmi nebo modrých. Dostupný s koženým Telecom / aligátořím řemínkem nebo ocelovým Navitimer.

Vlastnosti: ocelové nebo 18-karátové pouzdro z růžového zlata (limitovaná edice 200ks), 46mm, in-house strojek cal. 01, 28.800 vibrací za hodinu, B47 kamenů, sloupové kolo, vertikální spojka, oboustranný natahovač, 70 hodinová rezerva chodu, chronograf, COSC, mezinárodní záruka 5 let, cena: od 6870 €.

Navitimer GMT

I Důvěryhodný společník s cestovatelským duchem přijal pár milimetrů navíc. Dříve nazývaný Navitimer World dostal nové označení manufakturní kalibr a pouzdro velké 48mm. Originalita Inženýrů ze společnosti Breitling jen potvrzuje přívětivost nastavení přesného místního času a druhé časové zóny, bez narušení minutové ručičky. K dispozici ve dvou barevných odstínech ciferníku: černý s bílými subciferníky a celobílé. Dostupný s koženým Telecom / aligátoři řemínkem nebo ocelovým Navitimer.

Vlastnosti: ocelové nebo 18-karátové pouzdro z růžového zlata (limitovaná edice 200ks), 48mm, in-house strojek cal. 04, 28.800 vibrací za hodinu, 47 kamenů, sloupové kolo, vertikální spojka, oboustranný natahoval, 70 hodinová rezerva chodu, chronograf, COSC, mezinárodní záruka 5 let, cena: od 7560 €.