8 NEJLUXUSNĚJŠÍCH BAZÉNŮ SVĚTA

8 NEJLUXUSNĚJŠÍCH BAZÉNŮ SVĚTA 1

Nabízíme vám pohled na 8 nejluxusnějších bazénů světa. Nacházejí se v krásných hotelových resortech po celém světě.

Velassaru, Maldivy

Na korálovém ostrově o rozloze téměř 10 hektarů se nachází resort Velassaru. Je to domov 52 deluxe bungalovů a 30 plážových vilek. Bazén se rozprostírá skoro 100 metrů v laguně a obsahuje „perličkovou postel, v níž se mohou hosté uvolnit.

Katikies Hotel Santorini

Na Řeckem ostrově sopečného původu se nachází tento překrásný bazén. Je z něj výjimečný pohled na vulkanický kráter. K dispozici je množství relaxačních zařízení včetně kryté vířivky, open-air jacuzzi i terasy na opalování.

Hotel Caruso, Itálie

Italský hotel Caruso se rozprostírá na pobřeží Amalfi. Z hotelového balkonu, který je postaven na útesu se poskytuje překrásný výhled na Ravello. V hotelu se nachází vyhřívaný nekonečný bazén, který si našel své místo na najvyšoom bodě hotelu.

Huvafen Fushi, Maledivy

Tento okouzlující bazén je největší na Maledivách a vůbec poprvé zde byly použity optická vlákna. O osvětlení se stará více než 1000 malých světel. Bazén se často využívá jako dokonalá kulisa na mezinárodní módní přehlídky. V bazénu se nachází slaná voda plná minerálů, které jsou známé svými terapeutickými a léčivými účinky.

Nandana Villa, Grand Bahama, Bahamy

Soukromý, klidný bazén Nandana vypadá, že se vlévá přímo do Atlantiku. Vila nabízí dramaticky minimalistický styl, bazén není poskvrněný lehátky a slunečníky, jako je tomu u průměrných hotelových bazénů. Tam kde jsou obvykle lehátka, jsou pouze 3 strategicky umístěny palmy.

The Cambrian, Švýcarsko

Venkovní vyhřívaný bazén ve švýcárských Alpách umožňuje koupání v okolí zasněžených hor. Bazén je vybaven masážními tryskami na zklidnění svalů po náročném dni stráveném na sjezdovce.

Alila Uluwatu, Bali, Indonésie

Tento nekonečný útesový bazén se zdá, že se vznáší v prostoru. Děsivě vypadající klec je ve skutečnosti terasa s úžasným výhledem na horizont. Krásný 50 metrový bazén je k dispozici u každé ze 84 vil, které se nacházejí na pobřeží.

The Chedi Muscat, Omán

Se nachází v Ománu Al Hajar Mountains, Chedi Muscat má soukromou pláž, 21-akrů zahradu, šest restaurací a tři bazény, včetně tohoto krásného, ​​nekonečného bazénu

Místa, kde najdete nejkrásnější koupání na světě