BYDLENÍ V BLÍZKOSTI SAMOTNÉ KRÁLOVNY UŽ PRO BRITY NEBUDE JEN SNEM

BYDLENÍ V BLÍZKOSTI SAMOTNÉ KRÁLOVNY UŽ PRO BRITY NEBUDE JEN SNEM 1

Britové budou brzy moci využít příležitost, která se naskýtá asi jen jednou za život. Je jí bydlení v blízkosti samotné královny! Londýnský developer NORTHACRE totiž prodělává historickou budovu vedle Buckinghamského paláce a část galerie patřící královně na oblast soukromých rezidencí se 72 apartmány na míru.

Finální rekonstrukce budovy by se měla nést ve smyslu modernosti a nadčasovosti. Apartmány budou dvoj-pěti lůžkové s rozlohou do 500 metrů čtverečních. Cílem je zachovat prvky jako jsou originální krby nebo sokly. Právě ty mají neustále připomínat významnou historii budovy, protože tyto prostory kdysi sloužily jako ubytování pro hosty královny Viktorie. I přes nadrozměrným dveřím a vysokým stropem mají zrekonstruované apartmány působit sofistikovaně a útulně.

Rekonstrukce má přispět k patřičnému vybavení rezidence, a to v podobě rozsáhlé tělocvičny, krytým bazénem, ​​luxusní jídelnou, útulnou knihovnou s krbem, vestavěnými policemi a podobně. Recepce bude v tomto komplexu apartmánů fungovat nonstop a jejím úkolem bude zajistit úplně všechno, od rezervace restaurací, přes vstupenky do divadla až po čistírnu.

Postrádat nebudou ani služby komorníka a osobního řidiče s Bentley, aby mohli být obyvatelé luxusních apartmánů přepraveni ve velkém stylu. Naplánovaná je také rozsáhlá klidná zahrada s voliérou obydlenou exotickým ptactvem.

Doposud je na trhu stále přibližně 18 apartmánů určených k prodeji. Cena jednoho se v přepočtu pohybuje okolo 20 720 140 € .