CHATEAU MCELY: SKUTEČNÝ RÁJ PRO ZAMILOVANÉ, KTERÝ SE NACHÁZÍ JEN KOUSEK OD PRAHY

CHATEAU MCELY: SKUTEČNÝ RÁJ PRO ZAMILOVANÉ, KTERÝ SE NACHÁZÍ JEN KOUSEK OD PRAHY 1

Jen necelou hodinku od Prahy uprostřed Svatojiřského lesa se nachází okouzlující venkovského sídla s názvem Chateau Mcely. Každý kdo vstoupil do Chateau Mcely podlehne kouzlu neo-klasického stylu s moderním komfortem. Strhující, atmosféra je věnována všem romantickým duším, kteří hledají magické místo.

Posledními kteří obývali sídlo po několik generací od roku 1869 až do roku 1948 byl knížecí rod Thurn-Taxis. Až dosud se tradují historky o nezávazných radovánkách mladých Thurn-Taxis. Kromě návštěv, které byly více než společensky odvázané, zámek v minulosti navštívili i hosté jako Mark Twain a Rainer Maria Rilke.

V současnosti jedinečná plocha celého pozemku v rozloze 600 hektarů slouží výlučně jen jako útočiště nezapomenutelné krásy, kde budou návštěvníci v rukou odborníků po celý svůj pobyt. Lázně, welness centrum, romantická restaurace, pokoje plné růží a dýchající atmosféra nabitá historií jsou jedinou destinací kde zažijete skutečnou romantiku a vaše poselství spokojenosti se bude dědit z generace na generaci.

Kromě pro klientských služeb a velkého areálu pokud oko dohlédne má Chateau Mcely během celého roku v nabídce různé sezónní balíčky, o kterých se více dočtete na jejich oficiální stránce chateaumcely.com.

Nechte se inspirovat a prožijte ten nejromantičtější pobyt v naší krásné zemi.