Chcete lepší sex? Zkuste se nejdříve vyřádit při polštářové bitvě

Chcete lepší sex? Zkuste se nejdříve vyřádit při polštářové bitvě 1

Pokud testujete pevnost vaší postele pouze výjimečně a ani tehdy to není bůhvíco, měli byste se se svou něžnou polovičkou vrátit v čase. Spontánní dětská hravost přinese čerstvý vítr do vašich peřin.

Pokud to nezkusíte, neuvěříte jak vás obyčejná polštářová bitva dokáže uvolnit a naladit na sexuální vlnu. Zabavte se jako před lety a objevte v sobě zapomenutou dětskou bezstarostnost. Užívejte si jeden druhého, smějte se spolu, lechtat se, dělejte si navzájem špatně (ale s mírou).

 
2457865

Příznivý účinek zábavných her ​​je i vědecky prokázán. Během dětinského hraní tělo tvoří přírodní opioidné látky s velmi podobným složením i účinkem jako má marihuana. Možností, jak si pohrát je mnoho, nevinné hry můžete posunout na dospělejší level.

Užijte si erotickou verzi hry pravda nebo odvaha, Twister v edici bez šatů nebo pokud máte dostatek kuráže a smysl pro recesi, pozvěte přátele zahrát si láhev (ale asi budete potřebovat několik plných lahví navíc). Když si dnes večer vaše drahá začne v posteli číst knížku, hoďte po ní polštář, odvažte se a uvidíte jaké číslo si pak spolu užijete.

 
srok-slugbu-matrasa