Chystáte se na festival? Tyto týpky tam zaručeně potkáte

Chystáte se na festival? Tyto týpky tam zaručeně potkáte 1

Začíná se sezóna letních festivalů. Kromě hudby přinášejí i mnoho zážitků, alkoholu a potkáte na nich mnoho lidí. Garantujeme vám, že na každém festivalu potkáte alespoň po jednom exempláři z následujících „týpků“ ať už v mužském nebo ženském vydání.

Dokumentarista
Vše si musí vyfotit, každou kapelu, každé pivo, každého parťáka a v neposlední řadě i sebe na milion způsobů.

Hledač pokladů
Festival ještě ani pořádně nezačal a už ztratil svou partu. Možná ji do posledního dne i najde.

 
pitchfork-music-festival-chicago-IL_13034722758633

Povolná slečna
Je jim jedno, že vás vidí první (a asi i poslední) krát v životě, jste jí velmi sympatický a nejraději by si to s vámi hned rozdala. Většinou jí koluje v žilách více alkoholu, než krvi.

Grcálek
Nedokáže odhadnout míru alkoholu, kterou dokáže snést ale bude vás přesvědčovat, že ten kebab mu opravdu nesedl. Příslušnost k této skupině festivalových týpků se začíná projevovat zejména s prvními paprsky slunce kolem páté ráno. Pozor, tyčka všude!

Spáč
Často ho přemůže společenská únava a je mu jedno kde as kým, ale své údy musí neprodleně někde složit. Jarok nebo sprchy? Ideální náhrada postele.

 
penn-festival-2

„Kde domov můj …“
Abychom byli přesnější: „Kde mám ***** stan ?!“ Na festivalu není nic neobvyklého, že když se ráno probudíte, najdete vedle vás ležet úplně cizího člověka. Nemusí to být následek vzplanutí vášní, dotyčná nebo dotyčný prostě nezvládli hledání stanu. A když už jsme u té dotyčnosti …

Pivaři
Festival se vám nemůže počítat pokud vás někdo „nepokřtil“ pořádnou dávkou piva. Pro tento účel doporučujeme zabalit si čistou mikinu a kalhoty na každý den.

 
VENTURA, CA - JUNE 22:  A view of the crowd at the Van's Warped Tour at Seaside Park on June 22, 2008 in Ventura, California.  (Photo by John Shearer/WireImage)
„Ho * nooo!“
Legendární svolání se nese nad stanovým městečkem každou noc a nikdy to nezůstane jen u jednoho. K první vlaštovky se vždy někdo přidá dokud se neozvou temné rozespalé hlasy, které odpovídají protestními výrazy, které raději nebudeme uvádět.

Zablácený od hlavy až k patě
Koncentrace tohoto typu týpka se zvyšuje v závislosti na počasí. Ale objevují se, i když je slunečno a 35 stupňů Celsia, kde tehdy berou bláto zůstává záhadou.