CHYSTÁTE SE NA LETNÍ RELAX V ZAHRANIČÍ? CESTUJTE STYLOVĚ!

CHYSTÁTE SE NA LETNÍ RELAX V ZAHRANIČÍ? CESTUJTE STYLOVĚ! 1

Obecně se léto považuje za nejfrekventovanější období, kdy všichni „emigrovat“ na dovolené do přímořských destinací. Pro některé z nás je však cestování celoročním záležitostí. Pokud necestují kvůli letní dovolené, tak kvůli zimní lyžování v horách, výletům, za prací nebo pro jen tak, radost. Nezáleží však z jakého důvodu, kdy a kam míříte. Existuje několik způsobů, jak se do cílové destinace vždy dostavit stylově!

Kvalitní zavazadla

Kvalitní zavazadla je nutností, pokud cestujete často a pravidelně. Při zavazadle však nejde jen o estetickou funkci. Důležitá je kvalita, odolnost a praktičnost. Proto je vhodné pořádně investovat do kvality – máte jistotu, že váš majetek bude přepraven v pořádku a zároveň vaše zavazadla bude dokonale ladit k vašemu osobnímu stylu. Bezpečný a praktický je zejména kufr s pevným pláštěm, spolehlivou rukojetí a šikovnými kolečky.

Praktické doplňky

Detaily tvoří dokonalost a sáhnout po praktických a kvalitních doplňcích vůbec není špatný nápad. Vždyť co je důležitější než doklady, bez kterých byste nemohli vycestovat, resp. byste bez nich byli v zahraničí ztraceni? Proto si zaslouží kvalitní a praktickou „skrýš“ – kožený obal na pas či luxusní peněženku. Detaily jako peněženka či obal dokonale dotvářejí image cestovatele, který je vlastní.

Stylový blazer

Jednoduchý blazer nebo bunda je třešničkou na dortu promyšleného a uhlazeného outfitu. Praktické jsou zejména kousky, které jsou obohaceny o kapsy – díky nim budete mít vždy po ruce mobil, peněženku, zda pár slunečních brýlí. Blazer zajistí, že zatímco se budete přesouvat z bodu A do bodu B, budete vypadat stylově. Kromě toho, nikdy nevíte, jaké počasí vás čeká v cílové destinaci (vlastní zkušenost), takže vůbec není na škodu mít po ruce takový kousek oblečení. I tropické oblasti občas vědí překvapit deštěm a chladnějším počasím.

Kalhoty

Nikde není psáno, že byste měli cestovat v teplákách, ačkoli uznáváme, že je to jedna z těch pohodlnějších alternativ. Dnes však mnoho módních značek nabízí elegantní kousky, které jsou navíc i pohodlné. Možná se podobají kalhoty, které denně nosíte do práce, ale rozdíl je v tkanině, která je vzdušná a příjemná – jako stvořená na cestování.

Obuv

Kožené boty mohou vylepšit každý outfit, mokasíny zas nabízejí možnost rychlého obutí i vyzutí. Pokud však pro svůj let letadlem sáhnete po páru univerzálních tenisek, nic tím nezkazíte. Pohodlnost by měla být vždy na prvním místě.