Sirin Labs Solarin – nejdražší mobilní telefon na světě s extrémním zabezpečením

Sirin Labs Solarin - nejdražší mobilní telefon na světě s extrémním zabezpečením 1

Jste byznysmen, cestovatel nebo miliardář, který potřebuje ohlídat své soukromé informace o transakcích či podnikání? Sirin Labs vytvořil model Solarin – nejlépe zabezpečený smartphone na světě, který dokáže stoprocentně ochránit všechny vaše citlivé dokumenty.

Bezpečné aplikace a nejmodernější technologie

Sirin Labs se spojil s renomovanými experty v oblasti moderních technologií, aby vytvořil výjimečný smartphone Solarin. Cílem vývojářů bylo vytvořit mobilní telefon, který by ve spojení s elegantním designem dokázal nabídnout co nejlepší zabezpečení soukromých dat.

Solarin je vybaven technologií Zimperium, softwarem, který stoprocentně ochrání vaše soukromá data před jakýmkoli vnějším zásahem či kyberútoků. Tento software není využíván v žádném ze smartphonů, které jsou běžně dostupné na trhu. Díky tomu se Solarin může pochlubit exkluzivním zabezpečením soukromí. Jak avizují výrobci modelu, podobným systémem je chráněna například armádní komunikace.

Sirin Labs Solarin je také skvělým pomocníkem byznysmenů, kteří jsou často na cestách. Díky vysoce výkonnému Wi-Fi připojení, které je třikrát silnější než u běžných smartphonů, totiž umožňuje spolehlivý přenos dat. Další silnou stránkou tohoto smartphonu je obrovské cloudové úložiště, které umožňuje rychlý a snadný přístup k souborům. Díky technologii Qualcomm Quick Charge se baterie telefonu dokáže nabít extrémně rychle, což je předpokladem pro bezprostřední používání.

Zajímavý design a kvalitní vybavení

Tak jako většina nejnovějších smartphonů, i Sirin Labs Solarino disponuje kvalitním vybavením, počínaje 23,8-megapixelovým fotoaparátem s laserovým zaostřováním. 2K LED 5.5 „displej nabízí kvalitní zobrazení barev. Mobilní telefon je také vybaven vysoce kvalitním audio systémem s kontrolou šumu pro zprostředkování čistého zvuku.

Co se týče designu, Sirin Labs Solarin je vyroben z nejodolnějších materiálů – z kovových matric, díky své pevnosti využívaných v leteckém průmyslu, a také z titanových dílů. Obrazovku smartphonu za každých okolností ochrání Corning Gorilla Glass 4. Zadní kryt tvoří design černé kůže, ale jeho barvu si uživatel může přizpůsobit podle vlastního vkusu – na výběr jsou čtyři barevná provedení. Třešničkou na dortu je cena Sirin Labs Solarin – závratných 16 000 dolarů – díky čemuž jde (zatím) o nejdražší smartphone na světě.