Chytré hodinky od Adidasu

Chytré hodinky od Adidasu 1

Chytré hodinky se dají očekávat od Samsungu, Google nebo snad Applu. Kdo by to však čekal od sportovních značek? Po společnosti Nike přichází se svými chytrými hodinkami také Adidas. Jsou však v mnohém jiné.

Telefony už nebudou potřeba, vše potřebné se vám totiž vejde na zápěstí. I to by si náhodný čtenář mohl říct, kdyby si přečetl zprávy z posledních několika měsíců. Kdo ještě chytré hodinky nevydal, popřípadě neohlásil nebo se o tom alespoň nešušká, jako by ve světě IT vůbec nebyl.

miTime "Zdroj:bktnagency.com"
miTime „Zdroj:bktnagency.com“

Zatímco nové hodinky Nike jsou již druhou generací, od Adidasu je toto zařízení teprve vlaštovkou.

Hodinky od Adidasu však určitě nehodlají konkurovat značkám jakými jsou Samsung nebo Apple, míří totiž na úplně jinou část populace. Na jakou už pravděpodobně každý ví, jsou jí sportovně založení lidé. Ukrývají v sobě totiž GPS, ukazatel uběhnuté vzdálenost, rychlosti nebo kontrolu srdečního tepu.

Běžec si ve výsledku bude moci poslechnout během svého tréninku rady týkající se jeho srdečního tepu nebo poslouchat hudbu.

Adidas miTime vycházejí 1. listopadu a zájemce si zaplatí 399 dolarů, Nike FuelBand SE přijdou na trh o 5 dní později, 6 listopadu, za 149 dolarů.