Citlivé zákoutí ženského klína odhalené: Víme, kde to mají nejraději

Citlivé zákoutí ženského klína odhalené: Víme, kde to mají nejraději 1

Stále zkoušíte a nedaří se vám najít ta zázračná místa, které ji nejvíc vzrušují? Už se nemusíte více trápit. Když vám to neumí říci vaše partnerka, prozradíme vám, které body jsou v ženském klíně nejcitlivější a přivádějí ženy do varu.

Vzrušení začíná na pyscích
Když se před vámi otevřou ženské nohy, uvidíte terč. Množství nervových zakončení a tedy i citlivost jednotlivých vrstev vagíny se směrem ke středu zvyšuje. Vchod do pochvy a klitoris jsou pomyslným středem terče, kde při dráždění zvenčí ženy cítí nejvíce vzrušení. Ale dříve, než skočíte na věc, je třeba si dámu připravit a pořádně zvlhčit.

Pro to je ideální pohrát si s pysky. Lépe uděláte pokud se zaměříte na malé pysky, neboť jsou citlivější, než jejich velcí kamarádi. Na vnitřních pyscích je více nervových zakončení, ale jsou i vlhčí. Pokud chcete dostat partnerku do vytržení, měli byste jí pořádně rozdráždit vnitřní stranu malých stydkých pysků – ta je nejcitlivější.

Čím větší pysky, tím silnější rozkoš
Ženy s většími stydkými prožívají jejich dráždění mnohem intenzivněji. Důvod je jednoduchý, čím větší plocha, tím více nervových zakončení. Ale rozměrnější pysky zajišťují i silnější pocity v oblasti vstupu do vagíny během orgasmu.

 
Ženské pohlavní orgány1

Nejhlubší část vagíny je nejcitlivější
Krček dělohy ženy popisují jako citlivější než zbytek pochvy. Dokonce i ochrnuté ženy, které ztratily cit v pohlavních orgánech, dokáží tlakem na děložní čípek dosáhnout orgasmu. Hlouběji do ženských útrob se dostanete, nejintenzivnější tlak na děložní čípek vyvinete a kosmický orgasmus partnerce vyrobíte při vniknutí zezadu.

Nezapomeňte, že každá žena je jiná, a proto u té vaší nemusí platit všechno do puntíku. Přejeme hodně zábavy při ověřování poznatků z tohoto článku.